آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با دیاباته

Table of Contents

پیشنهاد روز

آخرین وضعیت مذاکره پرسپولیس با دیاباته

باشگاه پرسپولیس پس از تأیید یحیی گل محمدی مذاکره با شیخ دیاباته را جدی تر از گذشته ادامه داد تا مهاجم پیشین استقلال تهران و فصل گذشته الغرافه قطر را جذب کند. دیاباته پس از مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس موافقت خود با پیوستن به این تیم را اعلام کرده است.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که به تازگی قراردادی یک میلیون و ۱۵۰ هزار دلاری با «یورگن لوکادیا» امضا کرده است دنبال گرفتن تخفیف از دیاباته است تا بتواند او را با مبلغی نزدیک به ۴۳۰ هزار دلار جذب کند اما مدیر برنامه‌های دیاباته خواهان بندهای مالی برای مهاجم پیشین آبی پوشان در فصل جاری لیگ برتر است.

دیاباته برای حضور در پرسپولیس منتظر دریافت پیش قسط اول قرارداد خود است تا بتواند او را به جمع مهاجمان پرسپولیس اضافه کند. مدیرعامل پرسپولیس هم تصمیم دارد امضای نهایی قرارداد با دیاباته را سه شنبه هفته جاری انجام دهد تا او با پذیرش شروط قرارداد خود برای یک فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

در صورت توافق نهایی دیاباته با درویش، قرارداد او تا پایان هفته جاری با پرسپولیس رسمی می‌شود تا او پس از بازی با آلومینیوم بتواند در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰ جمعه هفته جاری میهمان آلومینیوم اراک است. پرسپولیس در دو بازی گذشته خود برابر ذوب آهن و فولاد خوزستان دو امتیاز گرفته است.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید