اجازه نمی‌دهم با نام من با فدراسیون جهانی مکاتبه کنند

Table of Contents

پیشنهاد روز

اجازه نمی‌دهم با نام من با فدراسیون جهانی مکاتبه کنند

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ زهرا اینچه درگاهی در گفتگو با اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما مشکل اصلی اعزام نشدن تیم‌های ملی به مسابقات بین المللی را کمبود بودجه اعلام کرد و گفت: موضوع ایمیل و مسائلی از این قبیل، سرپوشی برای بیان نکردن علت اصلی اعزام نشدن تیم‌های ملی است.

وی در خصوص حرف و حدیث‌هایی که درباره ایمیل فدراسیون ژیمناستیک مطرح شده و اینکه برخی مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون ژیمناستیک عنوان کردند شما این ایمیل را تحویل نمی‌دهید، اظهار داشت: متاسفانه در این چند وقت اخیر صحبت‌هایی در خصوص ایمیل فدراسیون زده شد که با واقعیت همخوانی ندارد. من تصمیم داشتم سکوت کنم، اما برخی یکطرفه حرفایی می‌زنند تا روی اشتباهات‌شان سرپوش بگذارند.

او افزود: چرا این افراد به طور واضح درخواستشان را نمی‌گویند؟ از من خواسته شد ایمیلی که در فدراسیون جهانی به نام من ثبت شد در اختیارشان قرار دهم تا به جای من با فدراسیون جهانی نامه‌نگاری کنند.

رییس پیشین فدراسیون ژیمناستیک گفت: زمانی که من رییس فدراسیون شدم کسی به من ایمیلی نداد که حالا بخواهد آن را از من تحویل بگیرد. ایمیل جدید را به فدراسیون جهانی اعلام کردیم. اگر دوستان به این سوال که چرا به فدراسیون جهانی، ایمیل جدیدشان را اعلام نمی‌کنند پاسخ دهند بسیاری از ابهامات حل خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که منظور از صحبت‌های پولادگر در خصوص کارشکنی‌ها و ارسال اخبار نادرست به فدراسیون جهانی توسط برخی افراد، چه کسانی هستند، گفت: دوستان بهتر است اشتباهات خودشان را گردن کسی دیگری نیندازند. من به ان‌ها گفتم که آماده همکاری برای رفع خطر تعلیق فدراسیون ژیمناستیک هستم؛ اما به جای اینکه در این مسیر گام برداشته شود کاری می‌کنند که ژیمناستیک تعلیق شود. سرپرستی غیرقانونی مرزوقی در فدراسیون ژیمناستیک را چه کسی به فدراسیون جهانی اعلام کرد؟

اینچه درگاهی گفت: موجودی بودجه فدراسیون ژیمناستیک را تمام کرده‌اند و بدهی چند صد میلیونی هزینه تغذیه اردوهای تیم ملی را نمیتوانند بپردازند. حال می‌خواهند اعزام نشدن ملی‌پوشان به مسابقات آسیایی و جهانی را به ایمیل ربط دهند؛ در حالی که به نظر موضوع اصلی نبود پول است.

وی افزود: تاکید می‌کنم برای اعزام ورزشکاران آماده همکاری در خصوص امور اعزام از جمله ثبت‌نام و … هستم، اما اجازه نمی‌دهم به جای من نامه نگاری کنند. اینگونه کارهای ماجراجویانه خطر تعلیق فدراسیون ژیمناستیک را بیشتر می‌کند.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید