استرلینگ در یک‌قدمی رکوردی تاریخی در چلسی

Table of Contents

استرلینگ در یک‌قدمی رکوردی تاریخی در چلسی

رحیم استرلینگ در آستانه تبدیل شدن به هشتمین بازیکن گرانقیمت تاریخ باشگاه چلسی است چرا که مالک جدید تیم لندنی، تاد بولی پذیرفته که برای خرید او از منچسترسیتی 47.5 میلیون پوند بپردازد.

این رقم تنها کمی از مبلغی که سیتی سال 2015 برای خرید استرلینگ از لیورپول پرداخت؛ کمتر است. در آن سال تیم منچستری 49 میلیون پوند برای جذب ستاره انگلیسی پرداخت.

استرلینگ در یک‌قدمی رکوردی تاریخی در چلسی

استرلینگ که از قراردادش با سیتی تنها یک سال دیگر مانده است، در تاریخ 117 ساله باشگاه چلسی پس از روملو لوکاکو (97.7 میلیون پوند)، کای هاورتز (72 میلیون پوند)، کپا آریسابالاگا (71 میلیون پوند)، آلوارو موراتا (60 میلیون پوند)، کریستین پولیشیچ (57 میلیون پوند)، فرناندو تورس (50 میلیون پوند) و جورجینیو (50 میلیون پوند)، و به طور مشترک تیمو ورنر که او نیز با قراردادی 47.5 میلیون پوندی راهی استمفوردبریج شد، هشتمین بازیکن گران‌قیمت محسوب می‌شود.

استرلینگ در یک‌قدمی رکوردی تاریخی در چلسی

طبق گزارش نشریه ایونینگ استاندارد لندن، استرلینگ در چلسی پردرآمدترین بازیکن هم خواهد شد و حداقل 300 هزار پوند در هفته حقوق خواهد گرفت. به این‌ترتیب استرلینگ در صورت ماندن در چلسی تا پایان قرارداد 5 ساله‌ای که برایش در نظر گرفته شده، بیش از 75 میلیون پوند درآمد کسب خواهد کرد.

در همین حال فابریتزیو رومانو خبرنگار ایتالیایی حوزه نقل و انتقالات، از مشخص شدن زمان تست پزشکی استرلینگ خبر داده و اعلام کرده که قرارداد بازیکن انگلیسی امکان تمدید برای سال ششم را هم دارد.

258 258

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید