استفاده از جکوزی برای کشاندن هوادار به ورزشگاه!/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

استفاده از جکوزی برای کشاندن هوادار به ورزشگاه!/عکس

در حالی که در بعضی از کشورهای دنیا، استادیوم‌های فوتبال حتی فاقد امکانات اولیه مانند سرویس بهداشتی هستند،‌ در فرانسه و لوشامپیونه فصلی جدید از رفاه برای تماشاگران تعریف شده است، فصلی که در حاشیه بازی اخیر تیم‌های تروا و رن در هفته ششم لیگ یک فرانسه اکران شد.

این بازی و نتیجه آن در حالت عادی شاید جز برای هواداران دو تیم اهمیت خاصی نداشت اما در حاشیه آن اتفاقی رخ داد که برای تمامی فوتبال دوستان دنیا جذاب شد. دو تماشاگر تیم تروا از داخل یک جکوزی در کنار زمین مسابقه بازی تیم‌شان برابر رن را نظاره کردند.

این جکوزی در گوشه‌ای زمین بازی در فاصله چند متری به پرچم کرنر قرار گرفته و بیرون از آن هم دو صندلی ساحلی قرار گرفته تا در صورتی که تماشای بازی در جکوزی دل تماشاگران را زد، بتوانند از آن خارج شوند و از خشکی ادامه بازی را نظاره کنند؛ البته مدت زمان استفاده از این جکوزی برای تماشای بازی محدود است و بعد از مدتی مشخص، دو نفر جدید جایگزین دو نفر اول خواهند شد.

لیگ لوشامپیونه فرانسه , فوتبال فرانسه ,

لیگ لوشامپیونه فرانسه , فوتبال فرانسه ,

تماشای بازی از داخل جکوزی برای تماشاگران تروا تا دقیقه 27 لذتبخش بود چرا که تیم محبوب‌شان در آن زمان از بازی 10 نفره شد و در دقیقه 48 هم گل خورد و بازی یک بر صفر برده را با تساوی یک – یک عوض کرد.

بیشتر بخوانید:

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید