استقرار تیم ملی فوتبال انگلیس در هتل شنی!

Table of Contents

استقرار تیم ملی فوتبال انگلیس در هتل شنی!

به نقل از تلگراف، شهر الوکره که به ماهیگیری معروف است میزبان تیم ملی انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.

این شهر تنها ۲۵ دقیقه با مرکز دوحه فاصله دارد و هزینه آن با تاکسی معادل ۱۰ پوند است. اینجا جایی است که تیم ملی انگلیس در خیابانی شنی در آن مستقر خواهد شد. این شهر با مناطق دیگر قطر که در آن برج های بلندبالا زیادی دیده می شود تفاوت دارد.

ایمن مرنسیانو، یکی از کارکنان سوق الوکر، هتل پنج ستاره می گوید: می‌توانم ۲۰ سال پیش را به یاد بیاورم که بچه ها با پای برهنه در این حیاط‌ها می دویدند.

چه کسی این مکان را برای انگلیس را انتخاب کرد؟

استقرار تیم ملی فوتبال انگلیس در هتل شنی!

دیوید بکام سفیر جام جهانی درباره انتخاب این کمپ و هتل برای انگلیس گفت: در جام جهانی شما آرامش را بیش از هر چیز دیگری می خواهید. در این هتل احساس می‌کند در وسط ناکجاآباد هستید.

صنایع نفت و گاز در جنوب کشور و نزدیکی فرودگاه، الوکره را به شهری محبوب در بین تجار و همچنین گردشگران تبدیل کرده است.

این هتل مجموع ۱۰۱ اتاق دارد که در دو منطقه گسترده شده‌اند. در نزدیکی آن بازار محلی قرار دارد که شامل همه چیز از مسجد، کافه های تخصصی و فروشگاه ها گرفته تا بازارهای پررونق ماهی تازه، ادویه، جواهرات و پرندگان است.

از پشت هتل می‌توان به ساحل رسید و با توجه به اینکه دمای هوا افزایش می‌یابد، جاذبه‌های بیابانی مانند شترسواری در چند متری تیم ملی انگلیس خواهد بود.

استقرار تیم ملی فوتبال انگلیس در هتل شنی!

ایمن مرنسیانو در ادامه گفت: گرت ساوت گیت چندین بار با کارکنان هتل دیدار کرد. مرنسیانو درباره این اقدام ساوت گیت می گوید: انتخاب هتل تیم برای جام جهانی یک تصمیم بزرگ است. در واقع این هتل برای جام جهانی خانه شما خواهد بود.

بازیکنان و اعضای تیم ها برای جام جهانی از اول نوامبر تا ۲۰ دسامبر از این ملک استفاده انحصاری خواهند داشت و علاوه بر حیاط‌ها، منطقه ای روی پشت بام وجود دارد که برای جلسات تیمی ایده آل به نظر می رسد. انگلیس سرآشپز داخلی خود را برای نظارت بر غذا همراه خواهد داشت.

همچنین چندین سالن ورزشی کوچک، اتاق‌های مختلف درمان و همچنین استخرهای آب درمانی، اتاق‌های بخار و یک اتاق نماز وجود دارد که همگی با دیوارهای خاص که برای پایین نگه داشتن دمای داخلی طراحی شده‌اند از هم جدا شده‌اند.

استقرار تیم ملی فوتبال انگلیس در هتل شنی!

مرنسیانو می‌گوید: قطر در ماه نوامبر بهترین آب و هوا را خواهد داشت. شما ممکن است به یک ژاکت سبک در شب در بیابان نیاز داشته باشید اما در روز هوا شگفت انگیز است. اتحادیه فوتبال انگلیس در سفرهای خود به قطر، این هتل را در چارچوب باشگاه ورزشی الوکره ارزیابی کرده است. هدف ایجاد یک محیط تمرینی است که در آن بازیکنان و کارکنان بخواهند زمانی را فراتر از جلسات خود در زمین بگذرانند و از محل زندگی متمایز باشد.

251 251

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید