اشتباه کردم ؛ حرفم درباره افزایش حقوق بازنشستگان درست نبود | با مشاور آقای مخبر صحبت کردم

Table of Contents

اشتباه کردم ؛ حرفم درباره افزایش حقوق بازنشستگان درست نبود | با مشاور آقای مخبر صحبت کردم

به گزارش جُستک آنلاین، ولی اسماعیلی گفت: امروز خبری در فضای مجازی به نقل قول یکی از دوستان در مجلس منعکس شد و بر اساس همان خبر گفتم معاون اول همان افزایش ۳۸ درصدی را ابلاغ کرده است. اما پس از آن تماس گرفتم و از مشاور اصلی رسانه‌ای آقای مخبر پرسیدم، او ابلاغ این مصوبه را تکذیب کرد؛‌ تکذیبیه خبر قبلی را اعلام می‌کنم.

این در حالی است که ساعاتی پیش اسماعیلی به خبرگزاری صدا و سیما گفته بود «معاون اول رئیس جمهور با اصلاح مصوبه دولت،‌ ابلاغ کرد بازنشستگان تأمین اجتماعی به جز حداقل‌بگیران، افزایش حقوق ۳۸ درصد به اضافه ۵۱۵ هزار تومان را داشته باشند.»

شورای عالی کار پیشتر تصویب کرده بود تا بازنشستگان تأمین اجتماعی به جز حداقل‌بگیران حدود ۳۸ درصد به اضافه ۵۱۵ هزار تومان افزایش حقوق داشته باشند اما دولت این افزایش حقوق را به ۱۰ درصد رساند.

رئیس مجلس دو روز پیش در نامه‌ای به رئیس جمهور، نظر هیئت تطبیق مصوبات قوه مقننه را در مورد این مصوبه دولت اعلام کرد که بر اساس آن، افزایش ۱۰ درصدی حقوق این گروه از بازنشستگان تأمین اجتماعی را مغایر با قانون دانست. بر اساس نامه رئیس مجلس، مصوبه دولت تا ۷ روز دیگر بی‌اثر می‌شد.

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید