اعلام نتایج آزمون جامع گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش؛ فردا

اعلام نتایج آزمون جامع گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش؛ فردا

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان از اعلام نتایج آزمون جامع، فردا ( ۱۶ شهریور) خبر داد و گفت: گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش می توانند از ساعت ۱۰ صبح فردا با ورود به سامانه مروارید به نشانی HR.CFU.AC.IR از نتایج آزمون مطلع شوند.

به گزارش ایسنا، کچوئیان از اعلام نتایج آزمون جامع برگزار شده گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در کشور خبر داد و گفت: از مجموع ۲۷ هزار و ۹۰۶ نفر شرکت کننده در آزمون ۹۳/۴ درصد موفق به کسب حد نصاب نمره لازم به منظور کسب گواهی صلاحیت حرفه معلمی و تسهیل فرآیند استخدام در آموزش و پرورش شده اند.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، احتساب ۶۵ درصد نمره در آزمون جامع را شرط قبولی و موفقیت تعداد ۲۶ هزار و ۶۳ نفر از مجموع کل افراد شرکت کننده در آزمون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش دانست و اظهارکرد: این افراد با کسب نمره قبولی در مولفه های کارآموزی و فرهنگی مجاز به شرکت در آزمون و با دریافت نمره قبولی در بخش کتبی موفق به دریافت گواهی صلاحیت حرفه معلمی شده اند.

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: به استناد گزارش معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این دانشگاه و مبتنی بر نتیجه آزمون جامع در صورتی که نمره افراد بالاتر از رقم ۶۵۰ باشد، موفق به دریافت گواهی صلاحیت حرفه معلمی می‌شوند و در غیر این صورت گواهی مذکور به افراد تعلق نخواهد گرفت.

کچوییان تصریح کرد: وفق مقررات امتحانات، در صورتی که حد نصاب نمره کارآموزی افراد شرکت کننده در آزمون ۱۴ یا بالاتر و حد نصاب نمره فرهنگی ۱۲ و یا بالاتر باشد، قبول نشدن افراد در آزمون مربوط به بخش کتبی آزمون پایانی جامع است.

خواندن
مراسمی برای چهلمین روز درگذشت محمدرضا حکیمی

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان نمرات مولفه های کارآموزی و فرهنگی را قابل رویت در کارنامه منتشر شده شرکت کنندگان در آزمون دانست و گفت: در صورتی که شرکت کننده در آزمون حتی در یکی از بخش های هفتگانه مولفه فرهنگی شرکت نکرده باشد، نمره مولفه مذکور برای وی ثبت نشده است.

وی خطاب به آن تعداد افرادی که مولفه های مهم کارآموزی و فرهنگی را سپری نکرده و در آزمون جامع ۱۲ شهریور شرکت کرده‌اند، یادآور شد: طی هماهنگی به عمل آمده با مرکز هوشمندسازی دانشگاه، این افراد می توانند فقط برای آگاهی و رویت نمره آزمون کتبی خود با ورود به سامانه اعلام شده اقدام کنند.

کچوئیان خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری آزمون گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در فصل پاییز افرادی که به هر دلیل موفق به کسب حد نصاب نمره نشده اند، می توانند همراه با این گروه در آزمون شرکت کنند و تلاشی مجدد برای کسب موفقیت در آزمون داشته باشند.

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان در خصوص اعتراض برخی قبول نشدگان نسبت به نتایج اعلام شده گفت: این افراد می توانند پس از رویت نتیجه آزمون از ساعت ۱۲ روز سه شنبه (۱۶ شهریور) تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه (۱۷ شهریورماه) نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه مروارید اقدام کنند.

دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان، مسئولیت پیگیری این امر را از وظایف اصلی مشمولان آزمون برشمرد و با تاکید بر پاسخگو نبودن مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای دانشگاه نسبت به اعتراض های خارج از زمان مقرر تصریح کرد: با توجه به ثبت اعتراض در سامانه، هیچ یک از بخش های سازمان مرکزی دانشگاه پاسخگوی تماس های تلفنی افراد معترض نخواهند بود. 

خواندن
سرشاخ شدن امین میرزازاده با لوپز کوبایی

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر پایش و رصد صلاحیت حرفه ای مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش برای استخدام قطعی در این دستگاه، سنجش و اندازه گیری دانش، مهارت و نگرش افراد را فعالیتی ضروری دانست و اظهارکرد: همه حقوق مربوط به مشمولان در جریان برگزاری این آزمون اعمال شده و اقدام لازم به عمل آمده است.

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: نتایج اعلام شده آزمون مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش، ملاک عمل مسئولان ذی ربط در آموزش و پرورش به منظور شروع فرآیند استخدام و تسریع و تسهیل صدور احکام افراد قبول شده در آزمون است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان در پایان خطاب به قبول شدگان در آزمون، دانشگاه فرهنگیان را فقط مسؤول برگزاری آزمون ها دانست و تاکید کرد: همه قبول شدگان می توانند جزئیات مربوط به فرایند تبدیل وضعیت خود را از مراجع رسمی وزارت آموزش و پرورش پیگیری کنند.

انتهای پیام(Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person