افشاگری یک استقلالی؛ نگذاشتند استراماچونی برگردد!/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

افشاگری یک استقلالی؛ نگذاشتند استراماچونی برگردد!/عکس

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ احمد سعادتمند یکی از مدیران عامل جنجالی استقلال در سال های اخیر است. او که با ایده های بزرگ اقتصادی به این تیم آمد، با فرهاد مجیدی وارد درگیری های لفظی شدیدی شد به نحوی که سرمربی آبی ها پیش از دیدار فینال جام حذفی برابر تراکتور از سمت خود استعفا داد و با پادرمیانی اطرافیان، به تیم بازگشت.

یکی از اتهامات بزرگ به سعادتمند، مذاکره با آندره‌آ استراماچونی در زمان حضور مجیدی روی نیمکت آبی هاست. مسئله ای که منجر به افزایش اختلافات میان دو طرف شد و در نهایت پس از شکست استقلال برابر تراکتور، فرهاد از تیم جدا شد و سعادتمند که به دنبال آوردن این سرمربی ایتالیایی بود، در نهایت خود نیز با حکم هیئت مدیره از سمتش برکنار شد.

حالا و پس از صدور رأی سنگین پرونده استراماچونی، سعادتمند با انتشار یک استوری مدعی شده که سرمربی ایتالیایی حاضر بوده به همراه خانواده اش به ایران بازگردد و هدایت استقلال را برعهده بگیرد اما به علت برخی کارشکنی ها و دستورات بعضی اشخاص، این اتفاق شکل نگرفت.

افشاگری یک استقلالی؛ نگذاشتند استراماچونی برگردد!/عکس

این چندمین باری است که سعادتمند چنین ادعایی می‌کند و ای کاش او سند و مدرک این موضوع و مذاکره با استراماچونی را هم نشان می‌داد تا مشخص شود چه کسانی اجازه بازگشت مرد ایتالیایی را ندادند.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید