امباپه و نیمار؛ جلوی دوربین ها با هم دوست باشید!/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

امباپه و نیمار؛ جلوی دوربین ها با هم دوست باشید!/عکس

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ پاری سن ژرمن در بحبوحه اختلافات بین کیلیان امباپه و نیمار، اقدام رسمی برای رسیدگی به اختلافات درون تیم انجام داده است. امباپه در ماه می قرارداد سه ساله جدیدی را با پاری سن ژرمن امضا کرد و با این کار پیشنهاد انتقال به رئال مادرید را رد کرد، اما او در هفته های ابتدایی فصل۲۲/۲۳ در پارک دو پرنس نا امید کننده ظاهر شد.

این بازیکن ۲۳ ساله معتقد است که سزاوار احترام بیشتری در رختکن است و از افزایش نفوذ نیمار در بین هم تیمی ها کاملا ناراحت و ناراضی است. اختلاف بر سر پنالتی بازی اخیر باعث شد تا روابط متلاشی شده بین بازیکنان علنی شود و پاری سن ژرمن با برگزاری یک جلسه تیمی از بازیکنان خواسته است که هر گونه مشکل داخلی پشت درهای بسته باقی بماند. به عبارت دیگر، باشگاه می خواهد امباپه و نیمار حداقل در ملاء عام با هم رفتار خوبی داشته باشند.

تنش بین نیمار و امباپه برای هواداران در سراسر جهان در جریان پیروزی ۵-۲ پی اس جی مقابل مون پلیه در آخر هفته گذشته کاملا قابل مشاهده بود، در آن بازی نیمار دبل کرد و امباپه یک گل زد و یک ضربه پنالتی هدر داد. نیمار تلاش های امباپه را برای جبران پنالتی از دست رفته نادیده گرفت و به او اجازه نداد پنالتی دیگری را بزند.

امباپه و نیمار؛ جلوی دوربین ها با هم دوست باشید!/عکس

سران پاری سن ژرمن به دو بازیکن گفته‌اند که اختلافات را دفن کنند و یاد بگیرند که برای موفقیت تیم با یکدیگر به خوبی کنار بیایند. این بحث در حضور کل تیم انجام شده و همه بازیکنان در حال حاضر تحت دستور شدید قرار دارند تا روابط خوب خود را با یکدیگر حفظ کنند – به خصوص در روزهای بازی که نظارت رسانه ها بسیار بالاست.

امباپه در فصل گذشته که آنها عنوان قهرمانی لیگ ۱ را دوباره به دست آوردند، بهترین گلزن پاری سن ژرمن بود، اما او باز هم زیر سایه مسی و نیمار قرار دارد و از اینکه نقش رهبری او پس از اینکه پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد، رشد نکرده ناراحت است. باشگاه همچنان مصمم است که این اطمینان را به امباپه بدهد که ارزشمندترین بازیکن باشگاه است اما او نمی‌تواند به هم تیمی هایش زور بگوید یا جلوی آنها بایستد.

امباپه و نیمار؛ جلوی دوربین ها با هم دوست باشید!/عکس

آنها همچنین می‌دانند که اظهارات امباپه در مورد ضعیف‌تر بودن رقابت‌های انتخابی جام جهانی آمریکای جنوبی نسبت به اروپا باعث ایجاد تنش بیشتر در بین هم تیمی های آمریکای جنوبی‌اش شده است.

مسی کاپیتان آرژانتین است و نیمار ستاره برزیلی است که تیته سرمربی آن اوایل این هفته واکنش شدیدی به صحبت های امباپه نشان داد و تاکید کرد “ما تیم آذربایجانی برای مسابقه با آن نداریم”.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید