امیدوارم عطاران به خانه اش تلویزیون برگردد

امیدوارم عطاران به خانه اش تلویزیون برگردد

[ad_1]

فرشاد ارج برای حضور دوباره چهره هایی چون رضا عطاران در تلویزیون اظهار امیدواری کرد.

به گزارش ایسنا، فرشاد ارج، بازیگر و کارگردان که در برنامه «سلام تهران» حاضر شده بود، گفت: امیدواریم شاهد حضور دوباره بازیگرانی همچون رضا عطاران که تلویزیون خانه آن‌ها بوده است در تلویزیون باشیم.

وی تصریح کرد: اکنون برنامه‌های تلویزیون به سمت برنامه‌های پلتفرمی رفته و مدل سریال‌ها تغییر پیدا کرده است. اگر چتر حمایتی باشد و شاهد حرکت به سمت ممیزی‌ها نباشیم خوب است.

بازیگر سریال های «خانه به دوش»، «متهم گریخت»، «ترش و شیرین» و «بزنگاه» خاطرنشان کرد: تلویزیون برای عامه مردم سریال می‌سازد ولی پلت فرم‌ها برای ببینندگان خاص و مجبور است یکسری کارهای هیجانی انجام دهد.

کارگردان فیلم های «گور طلایی» و «شیر یا خط» همچنین با اشاره به علت پرداخت برخی دستمزدهای نجومی به بازیگران، بیان کرد: یکی مربوط به سیاست‌های مدیرانی است که ناگهان می‌خواهند از بازیگری که در حال کار با چند سریال است، استفاده کنند و مجبور می‌شوند که دستمزد را افزایش می‌دهند، همچنین گاهی سر رقابت یا هر چیزی شاهد دستمزدهای پیشنهادی اندازه هزینه کل سریال هستیم.

به گزارش ایسنا، برنامه «سلام تهران» محصول گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح به شکل زنده دوی آنتن می رود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

خواندن
برنامه صبحگاهی شبکه‌ تهران بازگشت

ارسال دیدگاه

message
email
person