امید به برگزاری حضوری یک جشنواره در صورت انجام واکسیناسیون سراسری

امید به برگزاری حضوری یک جشنواره در صورت انجام واکسیناسیون سراسری

[ad_1]

فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد، منتشر شد و ثبت نام این دوره تا ۳۰ دی ماه سال جاری ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، فراخوان چهارمین جشنواره سراسری موسیقی امیرجاهد منتشر شد و متقاضیان تا ۳۰ دی ماه سال جاری فرصت دارند با مطالعه آیین‌نامه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مهدی مساح بیدگلی _ دبیر اجرایی جشنواره _ با اعلام این خبر گفت: پس از بررسی آثار و اعلام نتایج اولیه در بهمن ماه ۱۴۰۰ در نظر داریم اجرای صحنه‌ای پذیرفته‌شدگان نهایی در حضور هیات داوران را اسفند ماه امسال برگزار کنیم.

او ادامه داد: این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد در دو شاخه موسیقی سنتی (دونوازی ـ اجرای گروهی ـ آواز) و موسیقی کلاسیک (دونوازی ـ اجرای گروهی ـ آواز) در رده‌های سنی الف (۷ تا ۱۴ سال)، ب (۱۵ تا ۲۲ سال)، ج (۲۳ تا ۳۰ سال) برگزار می‌شود.

وی افزود: متقاضیان با مطالعه آئین نامه و فراخوان جشنواره در سایت خانه موسیقی ایران IRANHMUSIC.IR و سایت خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد MOEENJAHED.IR می توانند نسبت به تکمیل فرم و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره تا سی دی ماه سال جاری اقدام کنند.

بیدگلی در پایان گفت: سومین دوره جشنواره امیرجاهد با توجه به شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و در نهایت به دو صورت آنلاین (ویژه پذیرفته شدگان شهرستانی) و حضوری (ویژه پذیرفته شدگان تهرانی) در تیر ماه سال جاری برگزار شد اما امیدواریم باتوجه به واکسیناسیون سراسری کرونا، دوره چهارم جشنواره همچون دوره‌های اول و دوم به صورت حضوری برگزار شود.

خواندن
خانه موسیقی یعنی خانه‌ی موسیقی؟!

این جشنواره با همکاری خانه موسیقی ایران و خانه موزه دکتر معین و استاد محمدعلی امیرجاهد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person