اوحدی:کمیسیون‌های تخصصی در بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون وقفه در حال فعالیت هستند

استفاده ابزاری از ایثارگران در جناح‌بندی‌های انتخاباتی، مغایر با ارزش‌های شهدا است


معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: ۳ کمیسیون «پزشکی»، «احراز ایثارگری» و «ماده ۱۶» کمیسیون‌های اصلی و پرمشغله بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که فعالیت‌های این کمیسیون‌ها بدون هیچ وقفه‌ای جریان دارد.

به گزارش ایسنا، مهندس سعید اوحدی روز دوشنبه ۱۵ شهریور در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری کمیسیون‌های مختلف برای رسیدگی به درخواست‌های ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۳ کمیسیون «پزشکی»، «احراز ایثارگری» و «ماده ۱۶» کمیسیون‌های اصلی و پرمشغله بنیاد هستند که همواره نیز مورد توجه خاصی قرار دارند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: فعالیت این کمیسیون‌ها اهمیت زیادی برای مخاطبان آن‌ها دارد و باید تلاش شود هیچ وقفه‌ای در برگزاری جلسات در کمیسیون‌ها و رسیدگی به درخواست‌های ایثارگران صورت نگیرد.
اوحدی تصریح کرد: در سال ۱۳۹۹ با وجود بیماری کرونا شاهد رشد حدوداً ۲۰ درصدی پرونده‌های کمیسیون پزشکی نسبت به سال ۱۳۹۸ بودیم و در سال جاری نیز هدف‌گذاری برای رسیدگی به ۷۰ هزار پرونده در کمیسیون پزشکی انجام شده است.
معاون رئیس جمهور با اشاره به حدیثی از پیامبر اسلام (ص) گفت: ایشان فرموده‌اند کسی که برای باز کردن گره از کار دیگری نیت و اراده بکند، تمام گناهان او بخشیده می‌شود حتی اگر آن گره باز نشود. این فرمایش باید همواره چراغ راه ما در کار و خدمت باشد تا همواره متوجه اهمیت نیت در کارها باشیم.
در این جلسه معاونین و مدیران حاضر نیز به بیان گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌های کاری خود پرداختند.
انتهای پیام

خواندن
سامان گلریز: اجازه دهید فرزندانتان آشپز شوندSource link

ارسال دیدگاه

message
email
person