بازدید تعدادی از مسئولان از موزه سپهبد شهید قاسم سلیمانی

بازدید تعدادی از مسئولان از موزه سپهبد شهید قاسم سلیمانی

[ad_1]

فرمانده مرکز مقاومت بنیاد بسیج مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی به تنهایی می‌تواند فرهنگ ناب شهادت، ایثار و مقاومت را به مخاطب منتقل کند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امروز ( سه‌شنبه ۱۶ شهریور ماه) وحید کمر روستا، فرمانده مرکز مقاومت بنیاد بسیج مستضعفان انقلاب اسلامی، حمید اردستانی،  جانشین مرکز مقاومت بسیج بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مریم امین‌زاده، مسئول بسیج خواهران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و سایر اعضای شورای بسیج بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، از موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی بازدید کردند.

در جریان این دیدار، وحید کمر روستا، فرمانده مرکز مقاومت بنیاد بسیج مستضعفان انقلاب اسلامی ضمن اشاره به لزوم ساخت موزه‌هایی نظیر موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی حقیقتی از اتفاقاتی که در طول دوره انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر اتفاق افتاده، است. لذا موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی به تنهایی می‌تواند فرهنگ ناب شهادت، ایثار و مقاومت را به مخاطب منتقل کند.
وی افزود: از طرف دیگر با توجه به اینکه بسیاری از جوانان و نسل جدید که به دلیل نبودن در دوران دفاع مقدس، تا حدودی با اتفاقات آن زمان بیگانه هستند و از این منظر نیازمند آشنایی با حوادث آن دوران، گفتمان مقاومت، معارف انقلاب و سیره شهدا دارند، می‌توانند با حضور در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با موارد مذکور آشنا شوند.
کمرروستا در پایان خاطرنشان کرد: برپایی سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی یک اقدام ماندگار است.

خواندن
واکنش پلیس به ویدیوی رفتار نامناسب ماموران گشت امنیت اخلاقی با یک زن

موزه سراسرنمای سپهبد شهید قاسم سلیمانی ۱۴ مرداد سال ۱۳۹۹، همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در آستانه سالگرد پیروزی حزب‌الله لبنان بر رژیم غاصب صهیونیستی در جنگ ۳۳ روزه با هدف حفظ و نشر آثار شهدای مقاومت و با حضور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس وقت ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان عالیرتبه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مجموعه موزه انقلاب اسلامی و و دفاع مقدس افتتاح شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person