بازدید شالویی از نمایشگاه قباد شیوا و بنیاد ایرج زند

بازدید شالویی از نمایشگاه قباد شیوا و بنیاد ایرج زند

[ad_1]

سرپرست معاونت هنری و مدیرکل هنرهای تجسمی عصر جمعه، بیست و سوم مهر ماه از نمایشگاه «هم خانه»، آثار قباد شیوا و بنیاد ایرج زند دیدن کرد.

به گزارش ایسنا، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هادی مظفری، مدیر کل هنرهای تجسمی از نمایشگاه «هم خانه»، آثار هنرمندان افغانستان در گالری‌های استاد ممیز و زمستان و نمایشگاه نقاشی آبرنگ دنیا عبداللهی با عنوان «سپیدار» در گالری میرمیران خانه هنرمندان دیدن کردند و پرفورمنس «هفتاد و شش دو صفر» به کارگردان و اجرای بهمن عباسپور را در گالری پاییز تماشا کردند. 
سرپرست معاونت امور هنری همچنین از سالن‌های استاد سمندریان و استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر بازدید کردند. 

محمود شالویی و هادی مظفری در ادامه از بنیاد ایرج کریم خان زند که هفته گذشته افتتاح شده است و نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی در این بنیاد دیدن کردند. 
سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل هنرهای تجسمی در ادامه برنامه بازدید از نمایشگاه‌ها به همراه نیکنام حسینی‌پور، مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت از نمایشگاه «افسانه‌های ایرانی در تصویرگری‌های قباد شیوا» (آثار قباد شیوا) در گالری ثالث دیدن و با این هنرمند گفت‌وگو کردند. 

بازدید از خانه فرهنگ و هنر گویا آخرین بازدید سرپرست معاونت امور هنری، مدیر کل هنرهای تجسمی و مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در روز جمعه، بیست و سوم مهر ماه بود.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

خواندن
چند تصور اشتباه پس از تزریق واکسن

ارسال دیدگاه

message
email
person