بازگشت این بازیکن به پرسپولیس غیرممکن می‌شود!

Table of Contents

پیشنهاد روز

بازگشت این بازیکن به پرسپولیس غیرممکن می‌شود!

آل‌کثیر پس از درخشش در صنعت نفت آبادان، در شرایطی به پرسپولیس پیوست که از همان ابتدا محبوبیت قابل‌توجهی نزد هواداران پرسپولیس داشت و در شروع کار نیز نقش یک ستاره تمام عیار را به خود گرفت. بازیکنی که با گلزنی مقابل السد و پاختاکور تیمش را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رساند اما یک محرومیت شش ماهه او را از ترکیب پرسپولیس بیرون انداخت.

عیسی در بازگشت، دوباره درخشید و دروازه استقلال و سپاهان را گشود و نقش پررنگی در قهرمانی لیگ بیستم تیمش ایفا کرد و در فصل جدید نیز با ثبت چهار گل، آمادگی خود برای رقابت آقای گلی را به معرض نمایش گذاشت تا اینکه در هفته چهاردهم و بازی با شهرخودرو، از ناحیه رباط صلیبی آسیب دید و تاخیر در عمل جراحی، باعث شد تا فصل جدید را هم از دست بدهد.

در حالی که گمانه‌زنی در مورد آینده این مهاجم جنوبی به اوج خود رسیده، عیسی روز گذشته به تمرین پرسپولیس رفت و برخوردی صمیمانه را از سوی کادرفنی متوجه خود دید اما حتی این ارتباط گرم نیز باعث نخواهد شد که یحیی او را برای فصل جدید همراه خود داشته باشد.

لیست پرسپولیس پس از شروع پرشتاب در نقل و انتقالات با 17 بازیکن بزرگسالان پر شد که در ادامه سینا اسدبیگی و سپس یورگن لوکادیا نیز به جمع قرمزها ملحق شدند و حالا در شرایطی که تنها یک جای خالی باقی مانده، یحیی دستور به خروج تمیروف و جذب مهاجم جدید داده است.

به این ترتیب و با خروج تمیروف که در لیست زیر 25 ساله‌های پرسپولیس قرار داشت و جذب مهاجم بزرگسال، لیست پرسپولیس تکمیل می‌شود و نه تنها برای آل‌کثیر بلکه برای خرید زمستانی نیز پرسپولیس جای خالی نخواهد داشت.

باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا پرسپولیس بیستمین بازیکن بزرگسال را به فهرست خود اضافه می‌کند یا خیر؟

256 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید