بازیکن جنجالی پرسپولیس هشت‌پا شد

Table of Contents

پیشنهاد روز

بازیکن جنجالی پرسپولیس هشت‌پا شد

حامد لک پس از اینکه تصمیم به جدایی از پرسپولیس و حضور در مس رفسنجان گرفت، شرایط خوبی در چهار هفته ابتدایی فصل جدید لیگ برتر داشته و نمایشی ارائه داده که در جریان مسابقه و ۳۶۰ دقیقه سپری شده، هیچ گلی در جریان مسابقه دریافت نکرده است.

دروازه‌بان با تجربه مس رفسنجان در نخستین مسابقه فصل مقابل نساجی مازندران و تیم سابق خود عملکرد مطمئن و کم‌نقصی داشت و فقط یکبار از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش را باز شده دید، اما پس از آن در سه دیدار سخت برابر گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن و آلومینیوم اراک توانسته دروازه خود را بسته نگه دارد.

حامد لک در سه دیدار متوالی مقابل شاگردان امیر قلعه‌نویی، مهدی تارتار و سید مهدی رحمتی توانسته با واکنش‌ها یا خروج‌های موفق خود دروازه مس رفسنجان را بسته نگه دارد تا در شرایطی که تیمش با بدشانسی در سه مسابقه پیاپی موفق به گلزنی نشده، هیچ گلی هم دریافت نکند و آمار خوبی در میان تمام تیم‌ها در کنار پرسپولیس بر جای بگذارد.

تنها عاملی که موجب شده حامد لک تعداد کلین‌شیت‌های برابری با پرسپولیس و تیم دو فصل اخیرش نداشته باشد، پنالتی هفته اول حامد شیری بوده و اگر آن پنالتی مشکوک به ضرر مس رفسنجان اعلام نمی‌شد، در حال حاضر این دروازه‌بان هم در هر چهار مسابقه این فصل موفق به ثبت کلین‌شیت شده بود.

حامد لک در هفته آینده جدال حساس و جذاب دیگری همراه مس رفسنجان مقابل فولاد خوزستان برگزار می‌کند و برابر تیمی قرار می‌گیرد که یک فصل برای آن به میدان رفته و تنها چهار باخت در طول یک‌سال همراه با فولاد تجربه کرده و حالا باید دید برابر تیم و سرمربی پیشین خود چه عملکردی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۷

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید