بازی با پرسپولیس – ذوب آهن ۳ بر صفر می‌شود؟

Table of Contents

پیشنهاد روز

بازی با پرسپولیس – ذوب آهن ۳ بر صفر می‌شود؟

محمدباقر صادقی دروازه‌بان سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکایت از این باشگاه بابت دریافت مطالبات خود، در آذر ماه سال گذشته با حکم کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال باشگاه اصفهانی را به پرداخت یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان محکوم کرد.

این بازیکن اکنون با گذشت حدود هشت ماه از رأی صادره از سوی کمیته وضعیت، مدعی شده است پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه ذوب‌آهن به دلیل شکایت او بسته بوده و ثبت قراردادهای این باشگاه در فصل جاری غیرقانونی است و به همین دلیل نیز نتیجه دیدارهای این تیم مقابل پرسپولیس – تراکتور در هفته‌های اول و دوم لیگ برتر می‌تواند به نفع رقبا تغییر یابد.

در همین زمینه پیگیری‌ خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد باشگاه ذوب‌آهن اصفهان پس از صدور رأی کمیته وضعیت، در مدت قانونی اعتراض خود به این رأی ثبت کرده و به همین دلیل پرونده شکایت صادقی از باشگاه اصفهانی در کمیته استیناف باز است و هنوز رأی نهایی در این پرونده صادر نشده است.

کمیته وضعیت نیز به همین دلیل اجازه ثبت قرارداد بازیکنان ذوب‌آهن را صادر کرده است و تا زمان صدور رأی قطعی از سوی کمیته استیناف، این باشگاه مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان خود ندارد.

۲۵۶ ۲۵۱

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید