بخشش جوان۲۳ ساله پای چوبه دار

بخشش جوان۲۳ ساله پای چوبه دار

[ad_1]

 

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین ؛ اشک های جوان ۲۳ ساله پای چوبه دار اولیای‌دم را لرزاند. سحرگاه امروز در حالی که خانواده مقتول ناامیدانه فقط برای تحویل گرفتن جنازه فرزند ۲۳ ساله خود پشت درب‌های زندان مرکزی یزد انتظار می‌کشیدند روح بلند یک مادر از گریه های لحظات آخر قاتل لرزید و به شرط رضایت پدر مقتول از خون فرزند خود گذشت.

پدر این مقتول نیز در حالی که ضامن اول پایه اعدام آزاد شده بود قبل از خلاص کردن ضامن دوم رضایت بی قید و شرط خود را اعلام کرد و لحظه بسیار شیرینی با طنین تکبیر و صلوات بر محوطه زندان مرکزی یزد حاکم شد.

در این پرونده یک جوان مرتکب دو فقره قتل می شود و یک زن ۷۰ ساله و یک نوجوان ۱۲ ساله را به قتل می رساند، مراحل دادرسی در یزد و استیذان از دیوان عالی کشور نیز انجام می شود و زمان و محل اجرای حکم، طبق روال قانونی سحرگاه روز ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در محوطه داخلی زندان مرکزی یزد تعیین می گردد.

گفتنی است در این پرونده از جنبه قتل زن هفتاد ساله اولیاء دم دیگری هم وجود دارد که پیگیری واحد مددکاری زندان برای اخذ رضایت سایر اولیاء دم هچنان ادامه دارد، اما جنبه اعدام حتمی قاتل از حیث قتل عمدی پسر نوجوان ۱۲ ساله بدون هیچ قید و شرطی حاصل شد و این اولیاء دم بزرگوارانه هم از خون فرزند خود گذشتند و هم از دریافت دیه امتناع کردند.

[ad_2]

Source link

خواندن
انتشار شعرها و طرح‌های محمدباقر کلاهی اهری

ارسال دیدگاه

message
email
person