برد پرسپولیس در شب درخشش تازه واردها

Table of Contents

پیشنهاد روز

برد پرسپولیس در شب درخشش تازه واردها

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر هوادار تهران در ورزشگاه دستگردی میزبان پرسپولیس تهران است. هواداری‌ها فصل گذشته در همین ورزشگاه با متوقف کردن پرسپولیس مانع بزرگی در مسیر قهرمانی سرخ‌ها بودند اما پرسپولیسی ها با یک بازی حساب شده هم انتقام فصل قبل را گرفتند و هم تیمشان را یازده امتیازی کردند.

هفته پنجم لیگ بیست و دوم/ دوشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ ساعت ۱۹/ ورزشگاه دستگردی/ بدون تماشاگر
تیم داوری: بیژن حیدری، حسن ظهیری، محسن سلطانی و وحید زمانی/ ناظر داوری:نادر جعفری

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه(۳۱- سینا اسدبیگی) و یورگن لوکادیا

ترکیب هوادار:
میلاد فراهانی، عزت الله پورقاز، فریبرز گرامی، مهدی عبدی، محسن سفید چقایی، سپهر روزی طلب، نیما انتظاری، معین عباسیان(۴۰- امیرحسین پورمحمد)، سیدمحمد میری، بابک مرادی(۴۰- ایمان غلامی) و محمدجواد محمدی(۶۳-داریوش شجاعیان)

کارت زرد
سپهر روزی طلب(۲۰) محمد جواد محمدی (۶۳) نیما انتظاری(۶۴)

علی نعمتی(۳۰) مهدی ترابی( ۲+۴۵) سروش رفیعی(۶۸)

کارت قرمز
امیرحسین پورمحمد (۹۰)

شرح گل
هوادار صفر – پرسپولیس یک( دقیقه ۱۳: یورگن لوکادیا): حرکت فکر شده پرسپولیس با پاسکاری‌ از سمت راست منجر به دومین گل فصل لوکادیا شد. پاس از پشت محوطه اسماعیلی‌فر به سعید صادقی برای خود دانیال کاشته شد و پاس مدافع راست پرسپولیس به دهانه دروازه با ضربه لوکادیا تبدیل به گل شد.

برد پرسپولیس در شب درخشش تازه واردها

هوادار صفر- پرسپولیس دو(دقیقه ۳۶: سعید صادقی): توپ با از ارسال از سمت چپ پس از برخورد به مدافع هوادار به صادقی رسید و این بازیکن با دریبل مدافع حریف و شوتی زیبا دروازه فراهانی را باز کرد؛ شوت سعید صادقی پس از برخورد به تیرک وارد دروازه شد.

هوادار صفر- پرسپولیس سه( دقیقه ۶۱: سعید صادقی): در شرایطی که هوادار جلو کشیده بود توپگیری بازیکنان پرسپولیس از سمت چپ و بازیسازی سریع منجر به حرکت پا به توپ سعید صادقی شد و این بازیکن با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه دبل کرد.

هوادار یک – پرسپولیس سه(دقیقه ۸۲: داریوش شجاعیان): شجاعیان پشت ضربه پنالتی هوادار ایستاد و با شوت محکم پای چپ توپ پس از برخورد به تیرک افقی وارد دروازه پرسپولیس شد.

*دقایق حساس:

دقیقه ۴: ارسال معین عباسیان از روی ضربه کرنر موقعیت خطرناکی را خلق کرد که داور خطای مهاجم هوادار روی بیرانوند را اعلام کرد.

دقیقه ۸: فرصت خوب برای سعید صادقی که توپ با تعلل هافبک پرسپولیس به کرنر فرستاده شد.

دقیقه ۹: فرصت خطرناک برای پرسپولیس روی ارسال بلند عالیشاه در یک رفت و برگشت توسط اسماعیلی‌فر به بیرون زده شد.

دقیقه ۲۰: فرصت عالی برای پرسپولیس از سمت راست با حرکت و پاس سعید صادقی همراه شد که با ضربه محکم لوکادیا از بالای دروازه به بیرون رفت تا فرصت بسیار مناسبی برای سرخپوشان از دست برود.

دقیقه ۲۶: سانتر سعید صادقی با ضربه سر گولسیانی همراه شد و میلاد فراهانی با جایگیری مناسب توپ را در آغوش گرفت.

دقیقه ۳+۴۵: سانتر بلند میری روی سر پورقاز نشست اما در چارچوب نبود.

برد پرسپولیس در شب درخشش تازه واردها

دقیقه ۵۵ : دو تیم چند مرتبه از روی ضربات شروع مجدد به دروازه یکدیگر نزدیک شدند اما این ارسال ها حاصلی را به همراه نداشته است. نیمه اول موقعیت های بیشتری را شاهد بودیم.

دقیقه ۶۱ : روی یک ضدحمله سعید صادقی در زمین هوادار صاحب توپ شد، پا به توپ به سمت محوطه حرکت کرد و با یک ضربه فنی زیبا توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

دقیقه ۶۴ : روی ارسال ایستگاهی ترابی پرسپولیس فرصت رسیدن به گل را داشت که میلاد فراهانی موفق به مهار توپ شد.

دقیقه ۸۱: توپ با ارسال پورمحمد به دست دانیال اسماعیلی فر برخورد کرد و داور پنالتی اعلام کرد.

دقیقه ۸۷: فرصت خطرناک برای پرسپولیس که توپ مهدی ترابی در آغوش فراهانی قرار گرفت.

دقیقه۹۰: فرصت عالی برای محمد عمری در موقعیت تک به تک که خطای پورمحمد موجب از دست رفتن موقعیت پرسپولیس و ده نفره شدن هوادار شد.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید