تصمیم جدید درباره بخش «قصه‌گویی برتر» جشنواره قصه‌گویی

تصمیم جدید درباره بخش «قصه‌گویی برتر» جشنواره قصه‌گویی

با تصمیم شورای سیاست‌گذاری جشنواره قصه‌گویی کانون، آثار شرکت‌کنندگان بخش «قصه‌گویی برتر» بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخش بین‌الملل داوری خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مسئول کمیته قصه‌گویان برتر با بیان این مطلب افزود: در جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره بیست‌وسوم قصه‌گویی تصمیم بر آن شد کسانی که در بخش «قصه‌گویی برتر» شرکت و قصه‌های خود را بارگذاری کردند، اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن متقاضیان حذف شدند، در صورت تمایل می‌توانند در بخش بین‌الملل شرکت کنند.

وحید خسروی در ادامه گفت: در بیست‌وسومین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، بخش قصه‌گویی برتر با ویژگی‌های متنوع قرار بود برای اولین‌بار در این دوره برگزار شود که در مرحله اول به دلیل کافی نبودن سوابق فرستاده‌شده از این دوره حذف شد.

بر اساس این خبر، در بخش «قصه‌گویی برتر» افرادی می‌توانستند شرکت کنند که دارای سوابق تخصصی قصه‌گویی بوده و یا در دوره‌های مختلف جشنواره قصه‌گویی حائز رتبه اول تا سوم بخش کشوری یا بین‌الملل شده و یا آن‌که در جشنواره‌های معتبر خارجی رتبه اول تا سوم را کسب کرده باشند.

مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با شب یلدا برگزار می‌شود.

 انتهای پیامSource link

خواندن
راه‌یابی ۷۴ اثر ۹۰ ثانیه‌ای به مرحله پایانی جشنواره قصه‌گویی

ارسال دیدگاه

message
email
person