تعویق در اعلام رای دادگاه فدراسیون جودو برای بار هفتم!

Table of Contents

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر ساعد وکیل در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون جودو از جدیدترین نامه ای که از سوی دادگاه حکمیت ورزش به فدراسیون جودو ایران ارسال شده است، خبر داد و گفت:

نامه ای که دیروز از طرف دادگاه حکمیت ورزش به فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران واصل شد، این دادگاه برای هفتمین بار مهلت صدور رای در شکایت این فدراسیون علیه فدراسیون جهانی جودو را تمدید کرد و صدور رای را به تاریخ ۴ شهریور ۱۴۰۱ موکول نمود.

وی در ادامه افزود: هر چند ناامید نیستم که به اراده خداوند نهایتا نتیجه ای حاصل شود که دل مردم و خانواده مظلوم جودوی ایران شاد شود، اما همین تعویق مکرر صدور رأی از سوی دادگاه حکمیت ورزش نشان می دهد که فدراسیون جودو جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از حق جودو کاران ایرانی از هیچ کوششی فروگذار نکرده است و با ارائه دفاعیات محکم و دقیق حقوقی در پیشگاه داوران شناخته شده جهانی، استدلال هایی را مطرح کرده است که حالا صدور رأی محکومیت علیه جودوی ایران به سادگی برای آن دادگاه جهانی میسر نیست مگر نه تابحال این کار را به سرعت انجام داده بودند.

وکیل پرونده جودو ایران در دادگاه حکمیت ورزش در ادامه صحبت های خود،خاطر نشان کرد: فراموش نکنیم روزی که تصمیم گرفته شد رأی انضباطی فدراسیون جهانی جودو مبنی بر تعلیق نامحدود جودوی ایران در دادگاه حکمیت ورزش مورد شکایت قرار گیرد، همه ما را دست و پا بسته می دانستند و امیدی به کوچکترین اتفاق مثبت به نفع جودو وجود نداشت. در حالی که با همراهی آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو و همکاران وی، مقامات عالی محترم وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و حمایت معنوی یکایک رؤسای ارجمند هیات های جودو وجودو کاران عزیز و غیور، رأی اولیه فدراسیون جهانی شکسته شد، تعلیق نامحدود جودو به محرومیت چهارساله تقلیل پیدا کرد و شرط توخالی تحمیلی فدراسیون جهانی نیز در دادگاه حکمیت ورزش باطل اعلام شد.

وی در پایان صحبت های خود، اظهار داشت: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با رئیس فدراسیون جودو نامه ای به دادگاه ارسال خواهد شد و به این روند تعویق مکرر صدور رای اعتراض خواهیم کرد. با این امید که وضعیت این پرونده از حالت بلاتکلیفی خارج شود و هر چه زودتر این دادگاه، رای نهایی خود را که یا تأیید محرومیت چهارساله جودو ایران و یا کاهش مدت محرومیت خواهد بود، صادر نماید.

258 258

تبلیغات

کوروش هاست

دکه من

ای اس ای لایت

قالیشویی برف شادمهر

قالیشویی شربت اوغلی

آذر پخت

پروژکتور بازار

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید