تکلیف شکایت از بازیکن پرسپولیس مشخص شد

Table of Contents

پیشنهاد روز

تکلیف شکایت از بازیکن پرسپولیس مشخص شد

در پی جذب سینا اسدبیگی توسط پرسپولیس، باشگاه ذوب‌آهن به عنوان بازیکن پیشین این بازیکن مدعی شد که قرارداد سرخ‌ها با اسدبیگی باطل است، چراکه این بازیکن با این تیم اصفهانی قرارداد دارد. ‌

از طرف دیگر باشگاه پرسپولیس مدعی شد که جذب اسدبیگی مشکل قانونی ندارد چراکه این بازیکن قراردادی با ذوب‌آهن امضا نکرده است و به همین دلیل به عنوان بازیکن آزاد به این تیم پیوسته است.

با وجود این مسائل اسدبیگی در هفته دوم در بازی پرسپولیس مقابل فولاد در نیمه دوم به میدان رفت تا نشان دهد که پرسپولیسی‌ها بر روی جذب این بازیکن و به عقد قرارداد با او مطمئن هستند. این در حالی بود که باشگاه فولاد با تکیه بر ادعای باشگاه ذوب‌آهن شکایت خود را بابت بازی اسدبیگی در بازی مقابل پرسپولیس مطرح کرد.

از طرف دیگر فرصت نقل و انتقالات در پایان روز یکشنبه 30 مرداد به پایان رسید و تیم‌ها باید لیست خود را تا پایان این تاریخ آماده می‌کردند و نکته جالب اینجاست که باشگاه ذوب‌آهن نام سینا اسدبیگی را در لیست خود نیاورده است که این موضوع نشان‌دهنده این است که ادعای باشگاه پرسپولیس برای جذب این بازیکن ‌ادعای درستی بوده است.

در این رابطه یکی از مسئولان کمیته تنظیم مقررات فدراسیون فوتبال اعلام کرد که تا پایان روز 30 مرداد، باشگاه ذوب‌آهن هیچ‌گونه سندی مبنی بر قرارداد سینا اسدی ارائه نکرد و از آنجا که مهلت نقل و انتقالات در پایان 30 مرداد به اتمام رسیده، به همین دلیل ادعای ذوب‌آهن در خصوص اسدبیگی درست نیست. ‌اگر قراردادی بین این باشگاه و این بازیکن امضا شده بود، باید تا 30 مرداد این قرارداد ثبت می‌شد و به همین خاطر شکایت باشگاه ذوب‌آهن قانونا وجاهت و قابلیت رسیدگی ندارد. ‌

در پی این مسئله‌ مشخص شد که قرارداد باشگاه پرسپولیس با سینا اسدبیگی بدون ایراد و مشکل بوده و ادعاهایی که در خصوص این بازیکن و قراردادش با ذوب‌آهن مطرح شده بود، صحیح نیست. با این شرایط این بازیکن بدون مشکل برای پرسپولیس بازی کرده و قرارداد او هیچ‌گونه شبهه‌ای ندارد.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید