«جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی»

«جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی»

«روایت‏‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی» میزبان استاد بخش آرشیو و مطالعات اطلاعات دانشگاه اتیک غربی یونان است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، سومین جلسه از سلسله وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» با موضوع «جامعه اطلاعاتی و خدمات دیجیتال در کتابخانه‌های عمومی» با سخنرانی دافنه کیریاکی – مانسی، استاد بخش آرشیو و مطالعات دیجیتال دانشگاه اتیک غربی یونان برگزار می‌شود.

دافنه کیریاکی – مانسی که دکترای خود را از دانشگاه تورنتو کانادا گرفته است، سوابقی مانند مسئول کتابخانه، آرشیو تلویزیون آموزشی و رسانه‌های آموزشی وزارت آموزش یونان را در کارنامه خود دارد.

علاقه‌مندان برای حضور در این وبینار می‌توانند در روز دوشنبه (۲۲ شهریورماه) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ از طریق صفحه اسکای روم دفتر پژوهش و آموزش نهاد در این نشانی اقدام، یا از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد، اینستاگرام و صفحه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در آپارات این جلسه را پیگیری کنند.

بنا بر اعلام، سلسله وبینارهای «روایت‌هایی از ایده‌ها و الگوهای مدیریت کتابخانه‌های عمومی» که توسط دفتر پژوهش نهاد با همکاری انجمن علمی ارتقای کتابخانه‌های عمومی، به دبیری منصور کوهی رستمی، استادیار دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود، تاکنون به موضوعاتی مانند «توسعه خدمات کتابخانه‌های عمومی برای گروه‌های حاشیه‌ای»، «طراحی خدمات برای کتابخانه‌ها» و «چرا کتابخانه‌ها متفاوتند» پرداخته است.

انتهای پیام

Source link

خواندن
سرعت بالای واکسیناسیون در ایران/ اتکا به مردم قدرت آفرین است

ارسال دیدگاه

message
email
person