حدادی، دست نیافتنی‌ شد!

Table of Contents

حدادی، دست نیافتنی‌ شد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسطوره بسکتبال ایران و آسیا که هشتمین حضور خود در کاپ آسیا را تجربه می‌کند و در این زمینه رکوردار است، با ۱۱ امتیازی که در دیدار مقابل سوریه کسب کرد، (او در این رقابت 20 ریباند داشت) به رکورد مثبت ۸۰۰ امتیاز در مسابقات جام ملت‌های آسیا دست یافت تا یک آمار خیره کننده را به نام خود ثبت کند که توجه فدراسیون جهانی (FIBA) را نیز به خود جلب کرد.

حدادی، دست نیافتنی‌ شد!

حامد حدادی در گفت‌وگو با فیبا عنوان کرده: «هشتمین دوره من است؟ واقعا نمی‌دانستم. من از بازی کردن برای کشورم احساس غرور می‌کنم. هر زمان که کشورم مرا بخواهد حاضر می‌شوم تا برای مردمم در خانه بازی کنم و فقط می‌خواهم آن‌ها را خوشحال کنم… شخصا دوست دارم همیشه بازی کنم و برای هر تورنمنتی هیجان زده هستم. تمام تلاشم را می‌کنم تا در هر بازی بجنگم و با ۱۰۰ درصد توان وارد بازی شوم. سعی می‌کنم هم تیمی‌های خودم را رو به جلو حرکت دهم تا دفاع و حمله بهتری انجام دهند. من کمی پیر شده‌ام و نیاز دارم که بازیکنان جوان هم من را رو به جلو حرکت دهند و به من کمک کنند. البته در بازی امروز خیلی به من کمک کردند.

فیبا در این رابطه نوشت: «وقتی با حدادی حرف می‌زدیم خود او هم باور نمی‌کرد که هشتمین دوره حضور خود در کاپ آسیا را تجربه می‌کند. مسیری طولانی که از مسابقات سال ۲۰۰۵ در قطر آغاز شد. حدادی در این ۸ دوره حضور ۳ عنوان قهرمانی را با ایران به دست آورد.»

251 251

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید