حرف این احمق را قبول کن!

Table of Contents

پیشنهاد روز

حرف این احمق را قبول کن!

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛داروین نونیز مهاجم اروگوئه‌ای لیورپول که امسال تابستان با قراردادی بزرگ از بنفیکا به این تیم پیوست در دومین بازی فصل جدید تیمش مقابل کریستال‌پالاس به دلیل ضربه‌ای که با سر به صورت بازیکن حریف زد اخراج شد. دیداری که در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نونیز بعد از این بازی به اشتباه خود اعتراف کرد ولی لوئیس سوارز، هموطن او، که سابقه بازی و جنجال‌آفرینی در لیورپول را دارد، می‌گوید هواداران انگلیسی و رسانه‌های این کشور در ماجرای نونیز اغراق کردند. او همچنین به مهاجم اورگوئه‌ای هشدار داد که باید بیش از پیش مراقب باشد چرا که مدافعین تیم‌های لیگ برتر از این به بعد سعی خواهند کرد تا او را عصبانی کرده و به واکنش مجبور کنند.

سوارز در صحبت‌های خود گفت در دوران حضورش در لیورپول اشتباه‌های احمقانه‌ای مرتکب شده و به خاطر آنها آسیب دیده است. او ولی می‌گوید نونیز از این روزهای دشوار عبور کرده و برای لیورپول می‌درخشد.

ستاره اروگوئه‌ای سابق لیورپول در این باره گفت:” بعد از بازی با نونیز حرف زدم چرا که تازه شروع کرده و این روزها برایش مهم است. به داروین گفتم از این به بعد بازیکنان حریف بیشتر از قبل او را هدف خواهند گرفت.

گفتم این حرف را احمقی می‌گوید که خودش اشتباهات زیادی کرده و از آن‌ها آسیب دیده است. ولی همین زمین خوردن‌ها و بلندشدن‌ها باعث شد من فوتبالیست بهتری بشوم. به داروین گفتم به آنها فرصت دوباره نده چون شرایط بدتر می‌شود”.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید