حمایت تمام قد اسطوره فوتبال پرتغال از طارمی

Table of Contents

پیشنهاد روز

حمایت تمام قد اسطوره فوتبال پرتغال از طارمی

به گزارش خبرگزاری جُستک ، ویتور بایا به دنبال پیروزی ۳ بر صفر پورتو برابر چاوز در هفته پنجم لیگ برتر پرتغال با اشاره به جنجال‌های چند روز اخیر در مورد مهدی طارمی به خبرنگاران گفت: من به نمایندگی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه پورتو و پس از بررسی کامل اتفاق‌های اخیر اینجا هستم. من به اینجا آمدم تا از دارایی‌های خود و بازیکنان‌مان و مهدی طارمی دفاع کنم.

نایب‌رئیس پورتو اظهار داشت: وضعیت مربوط به مهدی طارمی بدتر شده و از روز چهارشنبه (زمانی که مهاجم ایرانی به دلیل شبیه‌سازی خطای پنالتی در دیدار برابر اتلتیکومادرید کارت قرمز گرفت و اخراج شد) ابعاد بیشتری به خود گرفته است. ما از شما می‌خواهیم که صادقانه و بی‌طرفانه به او نگاه کنید. از بازیکنان و فوتبال دفاع کنید. کار داوران را محدود نکنید تا بتوانند نگاه طبیعی به حرکت‌های طارمی داشته باشند. در همین بازی برابر چاوز دو حرکت روی او انجام شد که اگر در محوطه جریمه بودند باید تحت بررسی سیستم VAR قرار می‌گرفت و ضربه پنالتی اعلام می‌شد.

ویتور بایا افزود: ما از شما می‌خواهیم که شفاف‌سازی کنید. از شواری داوران می‌خواهم که دلیل‌تصمیم‌گیری‌های خاص درباره مهدی طارمی را توضیح دهند. پیش از هر چیز باید دلیل معیارهای دوگانه در تناقض‌های داخل محوطه جریمه روشن شوند. همه ما کمی دلهره داریم. خیلی خوب نمی‌دانیم. حرکت‌هایی که ممکن است پنالتی نباشند و اعلام شوند. عکس این موضوع هم وجود دارد. آنها باید به طور دقیق و آموزشی توضیح دهند که چرا تصمیم‌های خاصی می‌گیرند. این هم یک هشدار است، زیرا تکامل این بخش هم بستگی به خیلی چیزهای دیگری دارد. ما از دارایی دفاع می‌کنیم که خیلی بد با آن برخورد شده است. داورانی که انسان هستند نباید تحت تأثیر این تلقین‌ها قرار بگیرند. به دنبال جنجال‌های اخیر ما غمگین و خشمگین بودیم.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید