خشم ساپینتو در کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی

Table of Contents

پیشنهاد روز

خشم ساپینتو در کنفرانس مطبوعاتی قبل بازی

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ در آخرین دیدار هفته پنجم رقابت های لیگ برتر، استقلال فردا در استادیوم آزادی میزبان پیکان است. ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از این دیدار حضور یافت که کنفرانس خبری او با حاشیه هایی همراه بود.

زمانیکه یکی از خبرنگاران درباره آمانوف از سرمربی پرتغالی پرسید، ساپینتو با حالت عصبانیت، نسبت به عملکرد این بازیکن ازبک در فصل قبل واکنش نشان داد که او روی هیچ کدام از گل های استقلال نقشی نداشته است.

شرح نشست خبری سرمربی پرتغالی را در زیر می خوانیم:

* پیکان دو خط خیلی قوی دارد
مقابل تیمی بازی می کنیم که خیلی منظم هستند. آنها می دانند که چطوری دفاع کنند و منتظر باشند تا از اشتباهات استفاده کنند. پیکان دو خط خیلی قوی دارد؛ یکی در دفاع و دیگری در هافبک که از هشت بازیکن تشکیل می شود. دو نفر از بازیکنان این تیم یعنی پلی میکر و بازیکن شماره ۱۰ آنها همیشه جلو هستند.

* به سه امتیاز فردا خیلی نیاز داریم
مطمئناً بازی خیلی سختی خواهد بود. آنها منتظر اشتباهات ما هستند تا از این اشتباهات استفاده کنند. باید صبور باشیم، کیفیت داشته باشیم، پا به توپ بشویم و وقتی هم فرصتی به دست آوردیم، باید و باید گل بزنیم. این مسئله خیلی مهم است که فردا در دقایق ابتدایی به گل برسیم. در تمام هفته روی ایجاد موقعیت‌ها تمرین کرده ایم. امیدواریم که فردا برنده شویم چون این سه امتیاز برای ما خیلی خیلی مهم است.

* بازیکنان قدیمی استقلال باید مربی باشند تا انتقاد کنند
وی در پاسخ به این مسئله که منتقدان می‌گویند او هنوز ترکیب اصلی استقلال را پیدا نکرده اما در همان بازی ها اشتباهاتش را اصلاح می کند، از خبرنگار مذکور پرسید: چه کسی اینها را می گوید؟ خبرنگار گفت بازیکنان قدیمی که ساپینتو پاسخ داد: بازیکنان قدیمی استقلال؟ آن بازیکنان قبلی از استقلال حمایت می کنند؟ آنها از تیم حمایت نمی‌کنند؟ من تمام مخالفت‌ها را قبول می‌کنم اما بازیکنان قبلی باید مربی باشند که بدانند و بفهمند صحبت کردن خیلی راحت است. وقتی از چیزی خبر ندارند، صحبت کردن درباره آن راحت است.

* نظرات کسانی که از ما حمایت می کنند مهم است نه بازیکنان قبلی
آنها از چیزهایی که ما تمرین کردیم خبر ندارند و درباره استراتژی ما چیزی نمی دانند. برای من نظرات کسانی که استقلالی هستند و از طرفداران ما هستند، مهم است. آنها از ما حمایت می‌کنند، نظرات آن اشخاص برای من مهم است نه بازیکنان قبلی. برای من نظرات مدیرعامل یا کسانی که برای باشگاه استقلال کار می کند مهم است، مانند کادر فنی. آن اشخاص دیگر باید بیشتر بدانند و اطلاعات داشته باشند تا درباره تیم ما نظر بدهند. بدون اطلاعات صحبت کردن خیلی راحت است. کسانی که استقلال را دوست دارند و حمایت می کنند، مهم است.

* فقط به کسانی که می دانند چه کار می کنم، احترام می گذارم
ما الان بحثی نداریم که باعث انتقاد بشود. ما کارمان را تازه شروع کرده ایم و فقط چهار بازی انجام داده ایم. ما همه باهم هستیم. همه می‌بازند، همه می برند و در آخر این لیگ محاسبات را انجام می دهیم تا آن زمان باید صبر کرد. اگر دانش داشتیم، صحبت کنیم می دانم که آن انتقادات از کجا می آید. می دانم که آنها چه می خواهند، من فقط به کسانی که میدانند من چه کار می کنم، احترام می گذارم.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید