خوشحالی خاص لوکادیا بعد از نوک پای طلایی/عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

خوشحالی خاص لوکادیا بعد از نوک پای طلایی/عکس

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ در لحظاتی که بازیکنان پرسپولیس حملات خود روی دروازه هوادار را افزایش داده بودند، دانیال اسماعیلی‌فر پاس خود را به سعید صادقی داد و در یک لحظه از روی خط محوطه جریمه خود را به خط عرضی زمین رساند و پاس صادقی را گرفت و بی معطلی توپ را به دهانه دروازه فرستاد تا لوکادیا در موقعیت قرار بگیرد.

لوکادیا نیز با تیزهوشی خود را به آن منطقه رسانده بود و او نیز با یک ضربه و با پای چپ توپ را به سمت دروازه فراهانی زد تا دومین گل او هم روی یک فرصت طلبی تمام عیار ثبت شود و تنها پس از 153 دقیقه دومین گل خود را بزند.

مهاجم هلندی پرسپولیس که سومین بازی خود با پیراهن پرسپولیس را تجربه می‌کند، با فریادهای بلند خود این گل را جشن گرفت تا شروع فوق العاده اش در پرسپولیس همچنان ادامه‌دار باشد و او در نقش یک ستاره برای تیمش ظاهر شود.

خوشحالی خاص لوکادیا بعد از نوک پای طلایی/عکس

یورگن لوکادیا پیش از این گل نیز فرصت زدن ضربه نهایی را داشت اما خروج فراهانی مانع از گلزنی او شد. با این حال او خیلی زود زهر خود را ریخت و به صدر جدول گلزنان ایران صعود کرد.

نکته جالب اینکه در فصول گذشته و پس از جدایی گادوین منشا هیچ یک از مهاجمان خارجی پرسپولیس نتوانسته بود بیش از یک گل در لیگ برتر بزند اما حالا لوکادیا به شکلی کاملا این طلسم را شکسته است.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید