خیز رئال برای خرید نیمار

Table of Contents

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کاسمیرو مصاحبه ای نسبتاً جنجالی انجام داده و در خصوص وضعیت آینده خود، نیمکت نشینی ادن هازارد و تمایل رئال مادرید به جذب نیمار صحبت کرده است.

کاسمیرو، هافبک دفاعی برزیلی رئال مادرید در مصاحبه با Sportv گفت:

نیمار می تواند در هر تیمی بازی کند. چیز دیگری به شما خواهم گفت، اگر پاری سن ژرمن او را نخواهد، رئال مادرید می خواهد، خب؟ اینکه امروز نیمار ستاره تیم ملی برزیل است، امری اجتناب ناپذیر است. هرجا که باشد، پاری سن ژرمن، چلسی یا رئال مادرید، می تواند در آن تیم جا بیافتد.

آیا خرید شوامنی باعث جدایی یکی از مثلث خط میانی تیم خواهد شد؟ به من بگویید، چگونه می توانید کروس را از دست بدهید؟ چگونه می توانید اجازه دهید لوکا مودریچ جدا شود؟ امکان ندارد. من تا سال 2025 با رئال مادرید قرارداد دارم، می دانیم که هیچ بازیکنی غیرقابل فروش نیست، اما امروز چنین چیزی در مورد من واقعیت ندارد. تمرکز من روی ماندن در رئال مادرید است. من برای رئال مادرید B جذب شدم، و مربی به من گفت که باید 4 کیلو وزن کم کنم، در آن زمان فکر کردم که زیاد است، اما او به من گفت رژیم غذایی و برنامه تمرینی خواهد داد، که در نهایت باعث شد طی 15 روز 6 کیلو وزن کم کنم.

به محض اینکه جلسات تمرینی تمام می شود، دوست دارم دوربین فنی را بازبینی کنم. وقتی به خانه می رسم، ویدیوی بازی به ایمیلم ارسال شده است.

وینیسیوس، هازارد را نیمکت نشین کرده، و او هر لحظه می تواند جایگاهش را پس بگیرد. او برای بازی کردن تمرین می کند. اگر وینی همین روند را حفظ نکند، هازارد جایگاهش را پس می خواهد.

بیشتر بخوانید:

257 251

تبلیغات

کوروش هاست

دکه من

ای اس ای لایت

قالیشویی برف شادمهر

قالیشویی شربت اوغلی

آذر پخت

پروژکتور بازار

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید