دبل لوکادیا برای قرمز ماندن صدر

Table of Contents

پیشنهاد روز

دبل لوکادیا برای قرمز ماندن صدر

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ شاگردان یحیی گل‌محمدی در ورزشگاه شهید بهنام محمدی نفت مسجدسلیمان را شکست دادند و برخلاف استقلال، سه امتیاز را از این استادیوم گرفتند.

هفته ششم لیگ برتر خلیج فارس
ورزشگاه شهید بهنام محمدی، تماشاگر: ۶هزار نفر
گروه داوری: سیدرضا مهدوی، حمیدرضا افشون، علیرضا مرادی، امیر ایار/ ناظر: بهرام مهرپیما

ترکیب نفت مسجدسلیمان:
سعید جلالی راد،مجتبی مقتدایی،علیرضا دغاغله،عقیل کعبی،سامان نریمان جهان(۷۴ – خرم الحسینی)،حسین شنانی،پیمان رنجبری،علیرضا دهقانی (۵۸- علی عبدالله زاده)،مسلم مجدمی،میلاد باقری،اسماعیل بابایی
سرمربی: رضا مهاجری

دبل لوکادیا برای قرمز ماندن صدر

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، میلاد سرلک(۷۴ – وحدت هانانوف)، سینا اسدبیگی سروش رفیعی (۷۲- محمد عمری)، سعید صادقی، مهدی ترابی، یورگن لوکادیا
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

دبل لوکادیا برای قرمز ماندن صدر

اخطار:

حسین شنانی (۱۵) میلاد باقری ( ۴۵+۱) و (۵۳)

سروش رفیعی ( ۱۵) مرتضی پورعلی گنجی(۶۵)

اخراج

میلاد باقری (۵۳)

شرح گل:

نفت مسجسلیمان ۱ – پرسپولیس ۰ (سامان نریمان جهان – دقیقه ۱۲): ارسال روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر دهقانی به صورت پاس همراه شد و سامان نریمان جهان از پشت محوطه جریمه با شوت سرکش دروازه بیرانوند را هدف گرفت و تیمش را به گل رساند.

نفت مسجدسلیمان ۱ – پرسپولیس ۱ (یورگن لوکادیا-دقیقه ۵۴): یورگن لوکادیا پنالتی را که خودش گرفته بود را به گوشه سمت چپ دروازه نفت مسجدسلیمان زد و به زیبایی دروازه این تیم را باز کرد.

نفت مسجدسلیمان ۱ – پرسپولیس ۲ (یورگن لوکادیا – ۷۰): ارسال دانیال اسماعیلی‌فر در محوطه جریمه به لوکادیا رسید و او پس از چرخش، شوت خود را به سمت دروازه زد و به شکلی دیدنی دروازه نفت مسجدسلیمان را برای بار دوم نیز گشود.

لحظات حساس:

دقیقه ۲۱: ارسال سروش رفیعی از روی نقطه کرنر با ضربه سر دانیال اسماعیلی‌فر همراه شد که توپ به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: سعید صادقی در محوطه جریمه در موقعیت تک به تک با جلالی راد قرار گرفت اما نتوانست او را دریبل کند و موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۳۰: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس باعث شد تا سامان نریمان جهان از میانه میان در موقعیت تک به تک قرار بگیرد. او ضربه آخر را به صورت چیپ زد که ضربه با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵+۴: یورگن لوکادیا در موقعیت تک به تک توانست دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کند اما به شکلی مشکوک داور این گل را آفساید گرفت.

دبل لوکادیا برای قرمز ماندن صدر

دقیقه ۵۴: یورگن لوکادیا پنالتی را که خودش گرفته بود را به گوشه سمت چپ دروازه نفت مسجدسلیمان زد و به زیبایی دروازه این تیم را باز کرد.

دقیقه ۵۸: بلافاصله بعد از آغاز دوباره بازی، حسین شنانی و پورعلی گنجی در محوطه پرسپولیس در کورس بودند که شنانی روی زمین افتاد و داور بازی را ادامه داد. همین صحنه دوباره سکوها را متشنج کرد. کادر فنی نفت برای اعتراض بلند شدند. پرتاب دوباره اشیا از سوی تماشاگران باعث شد تا بازی بار دیگر متوقف شود.

دقیقه ۶۲: رضا مهاجری هواداران نفت مسجد سلیمان را دعوت به آرامش کرد و بازی دوباره از سر گرفته شد

دقیقه ۷۰: روی یک ارسال از سمت راست خط هجومی پرسپولیس، لوکادیا با یک کنترل سینه و چرخش، ضربه اش را به خوبی به گوشه دروازه جلالی راد فرستاد.

دقیقه ۷۴: روی پاس لوکادیا برای صادقی سرخ ها فرصت رسیدن به گل سوم را داشتند که ضربه صادقی با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

بیشتر بخوانید:

۲۵۷ ۲۵۱

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید