درویش: چرا باید بازی در ورزشگاه دستگردی برگزار شود؟

Table of Contents

پیشنهاد روز

درویش: چرا باید بازی در ورزشگاه دستگردی برگزار شود؟

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ رضا درویش پس از پیروزی پرسپولیس مقابل هوادار گفت: بازی خیلی خوبی بچه‌های ما انجام دادند ولی چیزی که اینجا مفقود مانده این است که چرا تیمی که شرایط میزبانی ندارد و به قول خودشان زیرساخت ندارند، چرا اجازه می‌دهند بازی اینجا برگزار شود. هوادار ما را محروم کردند. 10 درصد اینجا سهم هواداران ما بود. هواداران ما ، هواداران بانوان ما که به تازگی توانستند به ورزشگاه‌ها بیایند، می‌توانستند در این بازی حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: من می‌گویم اگر بناست بازی نباشد، باید برای همه نباشد.شما ببینید، سال گذشته به جهت اینکه زیرساخت در ورزشگاه تیم نساجی نبود، مجبور شد به دنبال جا در اصفهان، شیراز ، مشهد و جاهای دیگر بگردد ولی اینجا در شهر تهران می‌گویند زیرساخت ندارد، هوادار را در حضور در ورزشگاه را محروم می‌کنند. اگر بناست فوتبال حرفه‌ای داشته باشیم باید همه چیز آن حرفه‌ای باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: شما داوری را هم دیدید. فکر می‌کنم یک متر ، یک متر و نیم فاصله داشتند تا محوطه جریمه ولی لیگ شروع شده و داوری‌ها هم شروع شد. چون بردیم می‌گویم. اگر باخته بودیم، می‌گفتند چون نتیجه نگرفته دارد اعتراض می‌کند. شما ببینید در موقع دادن کارت‌ها و یا خطاهایی که می‌کردند. هیچ جای دنیا شما چنین چیزی را نمی‌بینید.

درویش در خصوص بدون تماشاگر شدن بازی با تراکتور نیز گفت: هم با کمیته انضباطی و هم با فدراسیون فوتبال صحبت کردیم. بناست مجددا بررسی شود و علت اینکه ما چرا محروم هستیم را اعلام کنند چون ما خودمان هم متوجه نشدیم. ما اصلا هواداری نداشتیم ، توهینی نکردیم. به چه جهت این تصمیم گرفته شده است.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جلسه سازمان لیگ گفت: نتیجه‌ای باز هم در خصوص حق پخش حاصل نشد. بناست در یک جلسه دیگر و تعامل با صدا و سیما ، بتوانیم حقوق و حق‌مان را بگیریم. طی این هفته نیز 2 -3 تا جلسه با مسئولین کشوری هستند که باید پیش آنها برویم. امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود و حقوق و حقی که دنبالش هستیم را بدست آوریم. پیشتر می‌گفتند هر دو متعلق به دولت هستند ولی امروز سهام‌دار داریم. الان سهام‌دارها طالب حق‌شان هستند. ان‌شاءالله که ما پیگیری می‌کنیم.

وی در خصوص نقل و انتقالات پرسپولیس نیز اظهار داشت: اساسا باشگاه وظیفه دارد ، بازیکنانی که کادر فنی اعلام می‌کند را تا آنجا که امکان دارد را خریداری کند. گل‌محمدی محبت دارد.

درویش در خصوص پرداخت هزینه به ورزشگاه آزادی نیز گفت: ما به جز زمین آزادی بنا نیست از امکانات دیگری استفاده کنیم. سعی می‌کنیم که وسایل آرامش و تسهیل در رفت و آمد هواداران را آماده کنیم.

بیشتر بخوانید:

257 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید