دو شهید گمنام در منطقه ۱۸ تهران به خاک سپرده شدند

دو شهید گمنام در منطقه ۱۸ تهران به خاک سپرده شدند

[ad_1]

همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) ،پیکرهای پاک دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در بوستان «گلستانه» شهرک ولیعصر (عج) واقع در منطقه ۱۸ تهران به خاک سپرده شدند. این شهیدان در عملیات‌های بدر و کربلای به شهادت رسیده‌اند.

به گزارش ایسنا، در مراسم تشییع و خاکسپاری این دو شهید گمنام که با حضور مردم برگزار شد،سرهنگ صفری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مسلم بن عقیل در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی،گفت: شهیدان به یادواره و مراسم نیاز ندارند و حالا هم آمده‌اند به ما بگویند در سختی‌ها یار و یاور شما هستیم.

وی ادامه داد:مردم نجیب ایران در طول سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز در برابر سختی‌های مختلف از جمله هشت سال جنگ تحمیلی و همچنین تحریم‌ها و سایر مشکلات پا به پای نظام اسلامی و استوار در راه تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی مقاومت کرده‌اند و حالا باید از یکی از سخت‌ترین گردنه‌های تاریخی عبور کنند و آن هم شرکت با شکوه در انتخابات است چون این انتخابات یک رفراندم بزرگ برای ادامه راه انقلاب اسلامی و شهدا محسوب میَ‌شود و باید در انتخابات ۲۸ خرداد حضور حماسی داشته باشیم.

سرهنگ صفری یادآور شد: امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهدا و به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی عهد می‌بندیم که اجازه نخواهیم داد تلاش‌های آنها در راستای مقابله با دشمنان فراموش شود. امروزه در لبنان،سوریه و غزه،با تاسی به شهدای ما مقاومت می‌کنند؛بنابراین باید همواره قدردان شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم باشیم.چون تا یاد شهدا زنده است،انقلاب هم زنده خواهد ماند.

خواندن
شرط کره‌شمالی برای آغاز مذاکرات پایان تحریم‌ها است

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

ارسال دیدگاه

message
email
person