راز خوشحالی نکردن مدافع پرسپولیس مشخص شد

Table of Contents

پیشنهاد روز

راز خوشحالی نکردن مدافع پرسپولیس مشخص شد

دانیال اسماعیلی‌فر می‌توانست نام خود را به عنوان زننده گل جدال با نفت آبادان مطرح کند اما یک اقدام جالب را از سوی این بازیکن شاهد بودیم. پرسپولیس در شرایطی به گل دوم خود مقابل حریف آبادانی دست یافت که ابتدا تصور می‌شد مدافع راست سرخپوشان زننده این گل بوده است و توپ با برخورد به دانیال اسماعیلی‌فر تبدیل به گل شده است اما عدم برپایی جشن گل توسط این بازیکن باعث شد تا در ادامه تصاویر ثبت شده مشخص کنند که توپ با برخورد به بازیکن نفت آبادان تبدیل به گل شده است.

دانیال که طی مدت حضورش در پرسپولیس تمایلی به انجام مصاحبه نداشته و از آن گریزان بوده، در واکنشی کوتاه نسبت به این گل و اقدامی که صورت داده این‌طور گفت: خب من که گل را نزده بودم چرا باید شادی گل می‌کردم؟ اتفاقا خیلی‌ها گفتند که شادی می‌کردی قطعا گل به اسم تو ثبت می‌شد اما خودم که می‌دانستم من گل نزده‌ام. مهم برد و خوشحالی هواداران است.

اسماعیلی‌فر کاملا نشان داده که از حواشی در جمع پرسپولیسی‌ها گریزان است و این را در همین مدت کوتاه حضورش در جمع سرخپوشان هم نشان داده است. مدافع راست پرسپولیس، پیش از این حتی به درخواست باشگاه برای حضور در کلیپ رونمایی نیز جواب رد داده بود و با اشاره به این موضوع که به دنبال تمرکز روی فوتبالش است، از این درخواست صرف نظر کرد.

پرسپولیس در این فصل با جذب ستاره‌های لیگ به دنبال دستیابی دوباره به جام قهرمانی است و حضور چهره‌های تاثیرگذاری چون دانیال اسماعیلی‌فر که قابلیت‌های خود را در تیم قبلی‌اش (سپاهان) نیز به نمایش گذاشته، می‌تواند کمک زیادی برای رسیدن آن‌ها به این هدف کند.

256 251

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید