رقابت عربستانی‌ها برای خرید رونالدو

Table of Contents

پیشنهاد روز

رقابت عربستانی‌ها برای خرید رونالدو

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ بحث جدایی رونالدو از منچستریونایتد همچنان مطرح است و علیرغم بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی اروپا، شایعات بسیاری درباره احتمال ترک اولدترافورد توسط او به گوش می‌رسد.
این بازیکن پرتغالی پیش از شروع تمرینات پیش فصل اعلام کرد که قصد دارد یونایتد را ترک کند اما تلاش‌های او و مدیر برنامه‌هایش برای انتقال این مهاجم به باشگاهی که در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد بی‌نتیجه ماند.
بسیاری از رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر مدعی شده بودند که بازیکنان یونایتد اطمینان دارند که رونالدو به دنبال جدایی از یونایتد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی است و به احتمال زیاد در ماه ژانویه از این باشگاه جدا خواهد شد.
دو باشگاهی که پیش از این پیشنهادی جدی و قابل توجه به این ستاره پرتغالی ارائه کردند، النصر و الهلال بودند. با توجه به شرایط مالی خوب این دو باشگاه، گفته شده بود که پیشنهاد ارائه شده از سوی آنها بسیار قابل توجه و هنگفت بوده است.
هرچند رونالدو فعلا این پیشنهاد را نپذیرفت اما ممکن است شرایط در چند ماه آینده و خصوصا پس از پایان جام جهانی 2022 قطر برای او تغییر کند.
یاسر المسحل در گفتگو با اتلتیک مدعی شد:« ما دوست داریم بازیکنی مانند کریستیانو رونالدو را در لیگ عربستان ببینیم. این باعث می‌شود که بازخورد مثبتی بگیریم. من اطمینان دارم که همه از دستاوردها و رکوردهای رونالدو مطلع هستند اما او بازیکنی است که به عنوان یک الگو هم شناخته می‌شود. من اطمینان دارم که این قرارداد گرانقیمتی است اما درآمد باشگاه‌های ما در چند سال اخیر افزایش یافته است. من رونالدو را دوست دارم و امیدوارم بازی او در عربستان را ببینم.»

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید