رونمایی از طرح ملی پیاده روی «قدم به قدم» از غدیر تا عاشورا

Table of Contents

پیشنهاد روز

رونمایی از طرح ملی پیاده روی «قدم به قدم» از غدیر تا عاشورا

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ با اعلام روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، آئین رونمایی از طرح ملی قدم به قدم از «غدیر تا عاشورا» و دو طرح دانش بنیان دوستدار پیاده روی امروز چهارشنبه با حضور افشین ملایی رئیس فدراسیون، روسای هیات های چند استان مرزی و مسئولان کمیته ها و انجمن های فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد.

محمودرضا قاسمی سرپرست کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی در ابتدای این مراسم با اشاره به اهمیت و ارزش معنوی پیاده روی به مناسبت اربعین گفت: فدراسیون ورزشهای همگانی جزو اولین فدراسیون هایی است که موفق به گرفتن مجوز برپایی موکب در کربلای معلی شد.پ

وی ادامه داد: در این موکب که به مدت یک هفته از ۲۰ تا ۲۷ شهریورماه برپا خواهد بود خدماتی از جمله سنجش سلامت زائران، ماساژ، خدمات پزشکی و … ارائه خواهد شد و تلاش می کنیم موکب حضرت علی اصغر(ع) را به عنوان یک موکب فرهنگی – ورزشی معرفی کنیم.

افشین ملایی نیز عظیم ترین راهپیمایی مذهبی و آئینی جهان را در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی دانست، گفت: عظمت این راهپیمایی در ایام زیارت اربعین به اوج خود می رسد و زیباترین جلوه حیات انسانی را رقم می زند.

ملایی خاطر نشان کرد: مجموعه اقدامات فدراسیون ورزشهای همگانی تسهیل گری و پشتیبانی از نهادهای ذی ربط ورزش همگانی در توسعه فعالیت بدنی است. در عین حال رویدادهای متنوعی نیز برگزار می کنیم. به امید روزی که سبک زندگی‌ما با مداخلات مثبت حاکمیت به سمت توسعه فعالیت بدنی و کاهش کم تحرکی ملی برود.

در ادامه علی پیرانی رئیس انجمن پیاده روی فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به تجربه موفق طرح دوشنبه های پیاده روی و لیگ پیاده روی ایرانیان از ارسال دستور العمل طرح هر شنبه های پیاده روی به هیئت ورزشهای همگانی استان ها خبر داد.

در این مراسم همچنین در ادامه از دو اپلیکیشن دوستدار پیاده روی که هر دو توسط شرکت های دانش بنیان طراحی شده اند رونمایی شد.

این مراسم با حضور افشین ملایی رئیس فدراسیون، دکتر قمی رئیس اداره کل ورزش و جوانان شمیرانات استان تهران، ایمان متقیان نژاد سرپرست نائب رئیسی فدراسیون ورزش های همگانی، علیرضا مهدوی سرپرست سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی، حجت الاسلام دکتر قاسمی سرپرست کمیته فرهنگی فدراسیون، سعید خسروی نژاد رئیس هیات ورزشهای همگانی استان ایلام، رهام ابوطالبی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، جعفری رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کرمان، زهری رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گیلان، دکتر علی پیرانی رئیس انجمن پیاده روی، حمید نعمتیان رئیس انجمن ورزش در طبیعت در محل اداره کل ورزش و جوانان شمیرانات برگزار شد.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید