سودپرک؛ یکی از ۱۰ ماده شیمیایی پرمصرف دنیا

Table of Contents

سودپرک؛ یکی از ۱۰ ماده شیمیایی پرمصرف دنیا

سودپرک ،یکی از ۱۰ ماده شیمیایی پرمصرف دنیا

سدیم هیدروکسید (Sodium hydroxide)، کاستیک سودا (Caustic Soda) یا سود سوزآور با فرمول شیمیایی NaOH که ماده‌ای جامد و سفیدرنگ با دمای ذوب ۱۳۹۰ درجه سانتی‌گراد و چگالی   ۲.۱۳ است. گروه صنعتی آراکس شیمی نیز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، محصولات خود را با بسته بندی حرفه‌ای و قیمتی رقابتی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

از جمله مزایای بسته بندی محصولات آراکس شیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • غیر قابل نفوذ بودن در برابر آب و رطوبت
  • آسان بودن حمل و نقل کالا با بسته بندی مناسب و اندازه ی مناسب
  • حفظ ایمنی و کیفیت محصول در هنگام حمل و نقل و انبار
  • توضیحات کامل روی بسته بندی محصولات

سودپرک ،یکی از ۱۰ ماده شیمیایی پرمصرف دنیا

شرکت آراکس شیمی تولید کننده سود پرک و سولفات آلومینیوم  با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه بازرگانی، تولید ، واردات و صادرات مواد شیمیایی تجربه درخشان دارد.

 سود پرک محصول شرکت آراکس شیمی با استفاده ازخط تولید جدید و با بهره گیری از سود مایع به صورت تکنولوژی روز دنیا و با الکترولایزرهای غشایی و به شکل کاملاً اصولی تولید می‌شود و فاقد هرگونه ناخالصی جیوه‌ای و فلزات سنگین بوده که این امر امتیاز بسیار مهمی برای شرکت آراکس شیمی محسوب می‌شود و با بهره گیری از آزمایشگاه‌های مدرن و نیروی انسانی مجرب در راستای تأمین نیاز صنایع داخلی کشور و با هدفمندی صادرات به کشورهای مختلف است.

شرکت آراکس شیمی محصولات خود را در اشکال فوق به مشتریان ارائه می‌دهد:

  • در کیسه های ۲۵ کیلویی سه لایه لمینت شده
  • در سطل های فلزی ۲۵ کیلو گرمی با یک لایه پلاستیک در داخل
  • پالت‌های ۵/۱ تنی شیرینگ شده و بسته بندی شده
  • کیسه جامبو بگ های ۱۲۵۰  کیلوگرمی

این ماده شیمیایی پر مصرف دارای قابلیت های بالایی بوده که با توجه به کیفیت تولیدی آن می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد.

کاربرد سود پرک

کنترل PH، خنثی‌سازی اسید، گاز زدایی، ساخت خمیرسلولز و کاغذ، در صنایع گاز و نفت (برای زدایش آلاینده‌های اسیدی در فرایند گاز و نفت)، ساخت صابون و پاک کننده‌ها، صنایع ابریشم مصنوعی و سلوفان، تصفیه آب، فرایند مواد غذایی، زدایش گاز از دودکش، معدنکاری، ساخت شیشه، فرآیند نساجی، احیاء لاستیک، آبکاری، آلومینیوم‌سازی، آماده‌سازی چسب، زدایش رنگ، به عنوان ماده ضدعفونی کننده.

برند آراکس شیمی با اتکا به کیفیت بالای محصولات تولیدی کاستیک سودا و سولفات آلومینیوم خود ، با شرکت های مطرح و معتبر ایران در حال همکاری و فعالیت است و با صادرات محصولات خود به کشورهای خاور دور، کشورهای خاور میانه، کشورهای آسیایی، کشورهای آمریکا لاتین و آسیا میانه و …  پرچم افتخار ایران را برافراشته است.

سودپرک ،یکی از ۱۰ ماده شیمیایی پرمصرف دنیا

در برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت سود پرک و سفارش با کیفیت به وب سایت گروه صنعتی آراکس شیمی www.araxchemi.com مراجعه فرمایید و یا با شماره تلفن های  ۰۲۱۳۵۰۰۰۰۱۵,  ۰۲۱۳۸۹۲۱, ۰۹۱۲۰۸۵۰۴۵۰ تماس حاصل فرمایید.

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید