شایعات عجیب درباره جدایی بمب استقلالی‌ها

Table of Contents

پیشنهاد روز

شایعات عجیب درباره جدایی بمب استقلالی‌ها

اگرچه کاوه رضایی از حدود 3 هفته قبل با استقلال قرارداد همکاری امضا کرده و در تمرینات این تیم حاضر است اما قرارداد او هنوز در سازمان لیگ ثبت نشده و دلیل این موضوع هم مشخص نیست.

در این خصوص چند روز قبل فرشید سمیعی سخنگوی باشگاه استقلال اعلام کرد دلیل ثبت نشدن قرارداد کاوه رضایی در سازمان لیگ و عدم صدور کارت بازی او، مشکلات خانوادگی این بازیکن است و به زودی این اتفاق رخ می دهد. حالا اما در فاصله 24 ساعت تا پایان زمان قانونی نقل و انتقالات هنوز قرارداد کاوه رضایی به ثبت نرسیده و مشخص نیست دلیل این تعلل چیست.

رضایی که در دو بازی اول استقلال نیز بازی نکرده، حالا شایعاتی درباره رفتنش به تیم های دیگر نیز شنیده می‌شود. این مهاجم باتجربه از بلاتکلیفی خود ناراحت است و از مدیربرنامه هایش خواسته نهایتا تا امروز تکلیف را روشن کند. از این رو مدیران استقلال نیز واکنشی رسمی به موضوع رضایی نداشته‌اند.

این در حالی است که تمرین استقلال نیز امروز تعطیل است و مشخص نمی‌شود که کاوه رضایی در محل تمرین حضور می‌یابد یا خیر اما مساله ای که مشخص است استقلالی‌ها باید هرچه سریع‌تر تکلیف این مهاجم را روشن کنند. چراکه او به واسطه قراردادی که امضا کرده فعلا به تیم دیگری نیز نمی‌تواند بپیوندد.

بیشتر بخوانید:

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید