شروع بی‌سابقه پرسپولیس با گل‌محمدی

Table of Contents

پیشنهاد روز

شروع بی‌سابقه پرسپولیس با گل‌محمدی

بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر با دو تساوی بدون گل برای پرسپولیس آغاز شد تا نایب قهرمان فصل گذشته این رقابت‌ها آماری کم سابقه‌ای را با یحیی گل محمدی تجربه کند.

سرمربی پرسپولیس در فصل بیستم، ۴ امتیاز و در فصل بیست و یکم نیز ۶ امتیاز از دو بازی ابتدایی کسب کرد اما حالا با شرایطی متفاوت روبرو شده است.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای کسب نخستین برد خود این هفته راهی اراک می‌شوند که این تیم همواره در تقابل با آلومینیوم دچار مشکل شده و در آن شهر امتیاز از دست داده است.

با این حال گل محمدی با جذب ستاره‌هایی همچون علیرضا بیرانوند، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سینا اسدبیگی، سعید صادقی، یورگن لوکادیا، گئورگی گولسیانی و محمدمهدی احمدی در تنگنای کسب پیروزی قرار گرفته است و چاره‌ای جز خروج از این شرایط با کسب سه امتیاز در اراک ندارد.

سرمربی پرسپولیس که در ابتدای فصل دستیاران همیشگی‌اش را از دست داد بهتر از هر کسی می‌داند ادامه نوار تساوی‌های این تیم می‌تواند بحرانی را برایش به همراه داشته باشد. رکورد منفی او در دو هفته گذشته نشان از بازگشت دوران پر استرس این سرمربی دارد.

پرسپولیس نه تنها برای بردن باید تلاش کند بلکه نیازمند رسیدن به اولین گل خود در فصل جاری است تا شروعی دیرهنگام برای حضور در کورس مدعیان قهرمانی داشته باشد.

شاید بازیکنان این تیم در دو هفته ابتدایی حضور سرمربی خود در کنار مستطیل سبز را کم داشتند و حالا با پایان محرومیت انضباطی گل محمدی انگیزه بیشتری برای بازگشت به مسیر موفقیت داشته باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹ جمعه هفته جاری در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال میهمان آلومینیوم اراک است.

۲۵۶ ۲۵۱

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید