شعار علیه آمریکایی‌ها در تئاتر رویاها

Table of Contents

پیشنهاد روز

شعار علیه آمریکایی‌ها در تئاتر رویاها

منچستریونایتد پس از ۱۰۱ سال در ۲ بازی اول فصل شکست خورد تا بحران در این تیم به اوج خود برسد. آنها در ۷ بازی اخیر خارج از خانه خود شکست خوردند و مشخص نیست وضعیت رونالدو چگونه دنبال شود.

پس از شکست تحقیرآمیز مقابل برنتفورد، اسطوره‌ها و طرفداران منچستریونایتد شدیدا علیه گلیزرها انتقاد کردند و مدعی شدند که هر چه سریع‌تر میلیاردرهای آمریکایی باید تیم را ترک کنند. هشتگ Glazer Out به یکی از ترندهای این هفته لیگ برتر بدل شد و همه از بی‌کفایتی خانواده آمریکایی در جمع شیاطین سرخ صحبت کردند.

شعار علیه آمریکایی‌ها در تئاتر رویاها

امروز نشریه دیلی میل گزارشی در خصوص فروش احتمالی برخی از سهام‌های منچستریونایتد توسط گلیزرها خبر داد. دیلی میل نوشت: «خانواده گلیزر در حال مذاکره اختصاصی با شرکتی آمریکایی به نام «مدیریت آپولو» که در زمینه مبادلات سهام اختصاصی، سرمایه گذاری املاک و مستغلات و سرمایه‌گذاری خطر پذیر کار می‌کند، است تا بخش کوچکی از سهام این باشگاه را به آنها بفروشد.»

نشریه انگلیسی البته نوشت که گلیزرها به هیچ وجه قصد ندارد که کنترل باشگاه را به شخصی دیگر بسپارند ولی گفته می‌شود که برخی از افراد خانواده گلیزر از این باشگاه قصد رفتن دارند.

از طرف دیگر رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند که سر جیم راتکلیف، ثروتمندترین فرد بریتانیا نیز خواهان خرید منچستریونایتد است.

منچستریونایتد دوشنبه آتی در اولدترافورد میزبان لیورپول است و بسیاری معتقدند که تیمِ تن‌هاگ می‌تواند یک شکست سنگین دیگر را تجربه کند. بسیاری از هواداران در فضای مجازی پویشی به راه انداختند که به خاطر اعتراض به گلیزرها در این بازی جمع نشوند و اولدترافورد در میزبانی مقابل لیورپول، بزرگترین رقیب‌ آنها خالی بماند.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۷

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید