شوک باورنکردنی به پرسپولیس و بیرانوند!

Table of Contents

پیشنهاد روز

شوک باورنکردنی به پرسپولیس و بیرانوند!

پرسپولیس، صدرنشین لیگ برتر ایران، روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت. این تیم که در این فصل یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ برتر است عزمش را جزم کرده تا در انتهای فصل به هدفی که در سر دارد برسد.

با این حال، چنین موضوعی چندان ساده به نظر نمی‌رسد. از یک سو، در این دوره تعداد تیم‌های مدعی زیاد است و از سوی دیگر، حواشی از همین حالا به سراغ این تیم آمده است. شاید هیچ کدام از این حواشی البته به اندازه اتفاق جدیدی که علیرضا بیرانوند را درگیر کرده نیست. آنطور که ایران ورزشی نوشته و البته هواداران استقلال طلب داشته اند، علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس، از اول مهر باید به سربازی برود.

در مورد بیرانوند و پرسپولیس چنین نوشته شده است، موضوع دیگری که استقلالی‌ها دوباره روی آن مانور می‌کنند، مسأله سربازی علیرضا بیرانوند است. استقلالی‌ها می‌گویند طبق قانون، گلر ملی‌پوش سرخ‌ها باید از اول مهر به خدمت سربازی برود و حداقل یک نیم‌فصل برای ملوان بازی کند. استقلالی‌ها می‌گویند بیرانوند ۳۰ ساله خواهد شد و در چنین شرایطی حتی اگر ۹ سال از معافیت تحصیلی استفاده کرده و مدرک کارشناسی ناپیوسته گرفته باشد، باید به سربازی برود. آن‌ها می‌گویند قانون معافیت متأهلین ۳۰ سال به بالا که صاحب دو فرزند هستند هم از سوی مجلس تأیید نشده و گلر سرخ‌ها حتماً باید سرباز شود. هواداران استقلال در فضای مجازی می‌گویند اگرمدارک وحید امیری هم بررسی شود، او هم باید به سربازی برود. می‌گویند حضور در جام جهانی هم مانعی برای رفتن به سربازی این بازیکنان نیست که باید دید چه واکنشی از سوی بیرانوند خواهد.

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۴

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید