صد درصد دلم با استقلال بود!

Table of Contents

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ابوالفضل جلالی امروز به هتل اسپیناس رفت. او با استقلال قرارداد دارد و نیازی به تمدید نبود اما در کل مذاکره ای کوتاه داشت تا در مورد شرایط فصل آینده با مدیران صحبت کند. وی بعد از اتمام جلسه در جمع خبرنگاران گفت: سلام می کنم به شما و هواداران باشگاه بزرگ استقلال. خدا را شکر می کنم بعد از دو هفته مذاکره بین دو باشگاه به خاطر این مشکل عجیب و غریب بالاخره حل شد و در خدمت باشگاه بزرگ استقلال هستم، جلالی الان اینجاست. صد در صد دلم با استقلال بود.
او در مورد جذابیت های کار با ساپینتو ادامه داد: متاسفانه من نتوانستم در این مدت در تمرینات حضور داشته باشم ولی با بچه ها در تماس بودم و اینکه قطعا آقای ساپنتو مربی بزرگی است. خیلی دوست دارم سریع تر با ایشان کار کنم.
مدافع ملی پوش استقلال در مورد شرایط تیم ملی نظرش را اینگونه بیان کرد: در مورد نیمکت که به عنوان یک بازیکن نظر ندارم هر موقع از من دعوت شود به عنوان سرباز برای وطنم می جنگم و سایر بحث ها در حوزه کاری من نیست.
جلالی یاد آور شد: بعد از مصدومیتی که داشتم با تلاش و لطف خدا توانستم برگردم. در این چند روز هم شخصی تمرین می کردم و از امروز هم با تیم بزرگ استقلال استارت می زنم و امیدوارم با تلاش و تمرین در تیم ملی و در جام جهانی حضور داشته باشم‌.

258 258

تبلیغات

کوروش هاست

دکه من

ای اس ای لایت

قالیشویی برف شادمهر

قالیشویی شربت اوغلی

آذر پخت

پروژکتور بازار

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید