عدد محبوب فرهاد مجیدی برای استقلالی‌ها نحس شد!/ عکس

Table of Contents

پیشنهاد روز

عدد محبوب فرهاد مجیدی برای استقلالی‌ها نحس شد!/ عکس

رقابت‌های فصل ۲۳-۲۰۲۲ لیگ برتر امارات از ساعت ۱۸:۱۵ امروز جمعه به انجام دو دیدار همزمان آغاز شد که در یکی از آنها، تیم فوتبال اتحاد کلبا با سرمربیگری فرهاد مجیدی در ورزشگاه خانگی خود مقابل تیم البطائح قرار گرفته است.

فرهاد مجیدی که پس از کسب عنوان قهرمانی همراه استقلال در لیگ برتر تصمیم به جدایی از جمع آبی‌پوشان گرفت و تبدیل به نخستین سرمربی لژیونر ایرانی در لیگ امارات شد، امروز در نخستین بازی رسمی روی نیمکت اتحاد کلباء نشسته است. تیم فوتبال اتحاد کلباء که سال گذشته در جایگاه دهم جدول لیگ برتر امارات قرار گرفت و نتوانست رتبه خوبی به دست بیاورد، در این فصل امیدوار است با حضور فرهاد مجیدی که شناخت خوبی از لیگ این کشور دارد، رتبه بهتری کسب کند.

شاگردان فرهاد مجیدی در حالی اکنون به مصاف نخستین حریف‌شان رفته‌اند که دروازه آنها در دقیقه ۷ توسط لورنسی، مهاجم برزیلی فصل گذشته گُزتپه ترکیه و کنونی البطائح باز شده است. البته تیم تحت هدایت مجیدی زودترین گل این فصل لیگ برتر امارات را دریافت نکرد و یک دقیقه قبل از آنها، تیم العین توانسته بود توسط اریک به نخستین گل فصل مقابل عجمان برسد.

عکس | عدد محبوب فرهاد مجیدی در امارات نحس شد!

این شروع مجدد سریع از گلر البطائح، لورنسی را در موقعیت تک به تک قرار داد تا روی یک ضدحمله سریع، دروازه شاگردان مجیدی باز شود

بیشتر بخوانید:

۲۵۱۲۵۷

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید