عملکرد درخشان شاگردان بنا در روز دوم

Table of Contents

پیشنهاد روز

عملکرد درخشان شاگردان بنا در روز دوم

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ در دومین روز از مسابقات جهانی کشتی فرنگی، 4 ملی‌پوش کشورمان راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند.

در وزن 63 کیلوگرم علیرضا نجاتی در دور نخست با احمت اویار از ترکیه مبارزه کرد و با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید. نجاتی در دوم به مصاف عبدالمحمد پاپی از آلمان رفت که با نتیجه 7 بر 4 از سد حریف گذشت تا راهی یک چهارم شود. وی در ثانیه‌های پایانی موفق شد حریفش را شکست دهد. این فرنگی‌کار کشورمان در ادامه کار با ویکتور سیوبانوف از مولداوی سرشاخ شد که با برتری 5 بر 3 راهی نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف لری ابولادزه دارنده مدال نقره جهان از گرجستان می‌رود.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف امانتور اسماعیل اف از قرقیزستان رفت. گرایی در این مسابقه با نمایش فوق‌العاده و اجرای فنون زیبا نتیجه 9 بر صفر پیروز شد و گام به دور سوم گذاشت. گرایی در این مرحله در مبارزه با هان سو ریو دارنده مدال طلای جهان از کره جنوبی 5 بر یک پیروز و راهی نیمه‌نهایی شد.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف فلیکس بالدوف از نروژ رفت و با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید تا به دور بعدی راه یابد. ساروی در این مرحله با با رستم آساکولوف از ازبکستان کشتی گرفت که با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد تا راهی نیمه‌نهایی شود.

در وزن 82 کیلوگرم پژمان پشتام بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف کارپت چالیان از ارمنستان رفت. پشتام در این مبارزه با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و به یک چهارم رفت. این فرنگی‌کار کشورمان در این مرحله با یاروسلاو فیلچاکوف از اوکراین مبارزه کرد که با نتیجه 5 بر 2 شکست خورد و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند. وی برای ادامه کار باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد.

مرحله نیمه‌نهایی از ساعاتی دیگر آغاز خواهد شد.

258 258

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید