لغو یک بازی اروپایی به دلیل مرگ ملکه انگلیس

Table of Contents

پیشنهاد روز

لغو یک بازی اروپایی به دلیل مرگ ملکه انگلیس

به گزارش خبرگزاری جُستک ؛ در روزهای اخیر فوتبال در برخی نقاط قاره اروپا تحت تاثیر مرگ ملکه انگلیس قرار گرفته و در ابتدای هفته بود که اعلام شد مسابقات هفته هفتم لیگ برتر به این علت به زمان دیگری موکول خواهد شد. سایت یوفا امروز رسمی اعلام کرد که بازی لیگ اروپا بین دو تیم آرسنال و آیندهوون که قرار بود در روز پنج‌شنبه 15 سپتامبر برگزار شود، به تعویق افتاد و تاریخ جدید برگزاری این دیدار در زمان مناسب اعلام خواهد شد.

این تصمیم به دلیل محدودیت شدید نیروهای پلیس و مسائل سازمانی مربوط به رویدادهای عزاداری عمومی برای ملکه الیزابت اخذ شده است. حتی نشریه میرر مدعی شد مسابقه بین چلسی و لیورپول در لیگ برتر نیز ممکن است به دلیل کمبود نیروهای پلیس به تعویق افتد. همچنین تقابل رنجرز مقابل ناپولی نیز به دلیل کمبود پلیس در اسکاتلند از سه شنبه به چهارشنبه موکول شد.

البته به نظر می‌رسد بقیه بازی‌های اروپایی این هفته از جمله مسابقه خانگی لیورپول مقابل آژاکس در روز سه‌شنبه و چلسی برابر سالزبورگ در روز چهارشنبه مطابق برنامه انجام شود. همچنین اتحادیه لیگ برتر امروز تایید کرد بازی‌های هفته هشتم طبق برنامه برگزار خواهد شد.

258 285

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید