ماجرای جالب دخترانی که برای علی پروین جلوی خانه مامان نصرت صف می‌کشیدند!

Table of Contents

ماجرای جالب دخترانی که برای علی پروین جلوی خانه مامان نصرت صف می‌کشیدند!

علی پروین که در دوران فوتبال محبوبیت بسیار عجیبی داشت، یک روز که مهمان خبر ورزشی بود، حرف‌های جالب می‌زد که بد ندیدیم آنها را برایتان نقل کنیم.

چهره دوست داشتنی فوتبال ایران می‌گفت: «من واقعا محبوبیت بسیار زیادی داشتم به طوری که در بسیاری از سفرهای داخلی و خارجی نمی‌توانستم از هتل خارج شوم. خوب به خاطر دارم که وقتی فوتبال می‌رفتم ناگهان دهها دختر جلوی خانه مان صف می‌کشیدند تا مرا ببینند و یا از من امضا بگیرد. باور کنید وقتی دبیرستان دخترانه تعطیل می‌شد همه دخترها جلوی خانه ما صف می‌کشیدند و این مسئله باعث شده بود تا صدای خدا بیامرز مامان نصرت درآید. یک روز خدابیامرز گوش مرا گرفت و گفت علی تو چه کار می‌کنی که این همه دختر جلوی خانه ما می‌آید تا تو را ببینند؟

اصل ماجرا را به من بگو وگرنه می‌روم و همه این دخترها را دعوا می‌کنم. من هم به مامان نصرت گفتم به خدا قسم هیچ کاری نمی‌کنم آنها خودشان می‌آیند و باور کن من به هیچ کدامشان نمی‌گویم بیائید دم در خانه ما!خلاصه مامان نصرت هم با همان ادبیات شیرین خود دو تا فحش نثار ما می‌کرد و قضیه ختم به خیر می‌شد اما فردای آن روز دوباره کلی دختر جلوی خانه ما جمع می‌شدند تا مرا از نزدیک ببینند واقعاً روزهای عجیبی بود و من دیگر به این مسئله عادت کرده بودم مامان نصرت هم بعد از مدتی فهمید که دروغی در کار نیست و اینکه آن همه دختر جلوی درب منزل ما جمع می‌شدند هیچ ربطی به من نداشت و خواسته خود آنها بود.»

سلطان فوتبال ایران در ادامه گفت: «خدا بیامرزد مامان نصرت را.حواسش به همه بچه‌ها بود و مرا هم خیلی دوست داشت ما از یک خانواده مذهبی بودیم و خیلی از مسائل را رعایت می‌کردیم اما واقعاً من نقشی در حضور آن همه دختر جلوی درب منزل مان نداشتم و خود آنها می‌آمدند. مامان نصرت هم بعد از یک مدت جلوی درب منزل رفت و با همه آن دختران صحبت کرد و از آنها خواست که دیگر جلوی خانه ما نیایند. شاید باور نکنید ما در سفرهای خارجی هم همین مشکل را داشتیم و بسیاری از طرفداران تیم ملی و پرسپولیس می‌خواستند از من امضا بگیرند البته آن زمان تلفن همراه نبود و این همه دوربین وجود نداشت ولی امضا گرفتن از فوتبالیست‌ها خیلی مد بود و بیشتر روی اسکناس‌های نو به طرفداران امضا می‌دادیم.»

پروین در مورد ازدواج فوتبالیستها می‌گفت: «به نظر من یک فوتبالیست یا یک چهره مطرح باید زودتر ازدواج کند تا در فوتبال حرفه‌ای تداوم داشته باشد وگرنه خیلی زود به حاشیه کشیده می‌شود. من فوتبالیست‌های زیادی را در جمع شاگردان خود می‌شناختم که دیر ازدواج کردند و فوتبالشان زود تمام شد در حالی که اگر زودتر تشکیل خانواده می‌دادند، می‌توانستند سال‌های سال در سطح اول فوتبال بازی کنند و درآمد خوبی داشته باشند.به نظر من فوتبالیست‌ها باید خیلی زود ازدواج کنند چرا که شرایط جامعه عوض شده و حاشیه‌های زیادی سراغ آنها می‌رود به خصوص فوتبالیست‌های مطرح که با این فضای مجازی خیلی بعید است بتوانند از پس این همه حاشیه برآیند.»

۲۵۶ ۲۵۱

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید