ماجرای درگیری پیشکسوت پرسپولیس با ستاره یاغی

Table of Contents

پیشنهاد روز

ماجرای درگیری پیشکسوت پرسپولیس با ستاره یاغی

ماجرا از هتل محل اقامت فولاد خوزستان برای اردوی پیش از بازی برابر پرسپولیس شروع شد.

جایی که سپهر حیدری مدافع و کاپیتان اسبق پرسپولیس که این روزها در امارات حضور دارد، برای اقامتی چند روزه وارد تهران شده بود با بازیکنان و اعضای این‌ تیم‌ برخورد داشت.

حیدری که در حال گفتگو با بازیکنان اسبق پرسپولیس در جمع فولادی‌ها ( علوی، کعبی، پهلوان، آقایی) و همچنین وریا غفوری و چند عضو کادرفنی این تیم بود، ناگهان با حضور مهدی هاشمی نسب و برخی جملات او مواجه می‌شود. هاشمی نسب که پیش از این با گفتن جمله تیم خاص و کنایه به پرسپولیس خبرساز شده بود، در ملاقات با سپهر حیدری گلایه تندی را نسبت به انتشار استوری توسط او بعد از گفتن تیم خاص اعلام می‌کند.

مدافع اسبق پرسپولیس با اشاره به اینکه مخاطب استوری‌اش او نبوده، سعی در پایان دادن به این مناقشه می‌کند اما جملاتی که هاشمی نسب در ادامه به زبان می آورد درگیری لفظی تندی را شکل می دهد. هاشمی نسب با اشاره به اینکه پرسپولیس برای وی تمام شده و کاری به این تیم ندارد و حیدری هم با گفتن این جمله ” کسی که پیراهن پرسپولیس را به آن شکل در بیاورد ارزشی برای هواداران این تیم ندارد که بخواهند به وی فکر کنند” تنش لفظی را ادامه می‌دهند که کار نزدیک بود به درگیری فیزیکی بین طرفین کشیده شود که حاضران جمع آنها را به سمت دیگری می‌برند.

حیدری امروز نیز بعد از اتفاقات بازی روز گذشته، استوری دیگری را خطاب به هاشمی نسب منتشر کرده و به بخش هایی از درگیری بین طرفین اشاره کرده است.

بیشتر بخوانید:

258 25

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید