مانه: من در رقابت با دیگران نیستم

Table of Contents

مانه: من در رقابت با دیگران نیستم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سادیو مانه ستاره مسلمان فوتبال آفریقا، گوی سبقت را از محمد صلاح مصری ستاره لیورپول و هموطنش، مندی در چلسی ربود و برای دومین بار عنوان بهترین بازیکن سال این قاره را از آن خود کرد.

مهاجم 30 ساله تازه‌وارد بایرن‌مونیخ که اولین بار در سال 2019 بهترین بازیکن قاره آفریقا شهد بود در مراسم معرفی بهترین‌های فوتبال آفریقا در شهر الرباط مراکش پس از کسب جایزه، گفت: واقعاً خوشحالم که این جایزه را بردم. از رئیس فدراسیون سنگال، مربی‌ام، هم تیمی‌هایم در سطح باشگاهی و تیم ملی و خانواده‌ام در سنگال تشکر می‌کنم. من احساساتی هستم و حتی کلماتی برای بیان احساس خودم ندارم.

مانه افزود: مردم فکر می کنند بین من و صلاح رقابت زیادی وجود دارد. اما من خودم را در رقابت با هیچ بازیکنی نمی دانم.

مهاجم پیشین لیورپول تأکید کرد: ما رابطه نزدیکی باهم داریم و دائما به یکدیگر پیام می فرستیم. به نظرم رسانه ها بزرگ نمایی می کنند. البته این اقدام رسانه ها فقط درباره من نیست بلکه برای همه بازیکنان این رفتار را دارند.

مانه: من در رقابت با دیگران نیستم

سادیو مانه که پس از ۶ فصل حضور در لیورپول از این تیم جدا شد و در پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی 2022 با قراردادی سه ساله به بایرن مونیخ پیوست، در ۲۶۹ بازی برای لیورپول به میدان رفت و آمار ۱۲۰ گل‌زده و ۴۸ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

مرد سال 2022 فوتبال آفریقا، به لیورپول برای کسب ۶ جام از جمله یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

251 251

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید