مری ترامپ عموی خود را به دادگاه کشاند

مری ترامپ عموی خود را به دادگاه کشاند


به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، مری ترامپ در مصاحبه با برنامه کارلوس واتسون گفت: وی (دونالد ترامپ) در حال حاضر دست کم در سه پرونده اصلی قضایی که یکی از آنها مربوط به من است و سه تحقیق جنایی دیگر درگیر است.

وی افزود: این احتمال وجود دارد که ترامپ بیش از حد مشغول دفاع از خود در دادگاه باشد تا به ادامه فعالیت سیاسی بپردازد.

مری ترامپ همچنین تاکید کرد که عموی وی از وضعیت بدتری نسبت به جو بایدن رییس جمهوری کنونی آمریکا برخوردار است و مهارت های واقعی در برابر بایدن ندارد.

مری ترامپ در سال ۲۰۲۰ از عموی خود و دیگر اعضای خانواده به دلیل اتهاماتی که مرتکب شده‌اند تا علاقه او را به تجارت خانوادگی از بین ببرند شکایت کرد.

مری ترامپ سال گذشته کتابی با عنوان “بسیار زیاد که هیچوقت کافی نیست” منتشر کرد که تاکنون حدود یک میلیون نسخه چاپی، دیجیتال و صوتی آن به فروش رفته است. ترامپ و دستیارانش با ادعای نقض توافقنامه عدم افشای اسرار توسط مری، تلاش کردند از انتشار این کتاب جلوگیری کنند، اما دادگاه درخواست آنان را رد کرد.

مری در این کتاب نوشته است که در خانواده ترامپ، ارزش هر شخص به اندازه ثروت اوست و انسان ها تنها از نظر مالی ارزیابی می‌شوند، کیفیت‌هایی مانند همدردی، مهربانی و تجربه و تخصص سرکوب می‌شود. غریزه مرگبار، محترم شمرده می شود، اما اعتقادی به مسئولیت پذیری برای شکست‌ها، وجود ندارد و حقه بازی و تقلب را راه و روش زندگی می‌دانند.Source link

خواندن
تکمیل واکسیناسیون فعالان گردشگری یزد برای اولین بار در کشور

ارسال دیدگاه

message
email
person