معایب واکس چرم سفید نسبت به واکس چرم رنگی

Table of Contents

پیشنهاد روز

معایب واکس چرم سفید نسبت به واکس چرم رنگی

محصولات چرمی دارای رنگ های مختلفی مثل سفید، قهوه ای، سرمه ای و زرشکی می باشد که نوع واکس انتخابی برای آن ها با توجه به رنگی که دارند متفاوت است. در قدیم برای تهیه واکس از مواد نفتی استفاده می کردند اما امروزه برای محافظت و بالاتر رفتن عمر محصولات از مواد طبیعی در ساخت آن بکار گرفته می شود.

محصولات چرمی دارای رنگ های مختلفی مثل سفید، قهوه ای، سرمه ای و زرشکی می باشد که نوع واکس انتخابی برای آن ها با توجه به رنگی که دارند متفاوت است.

شما می توانید با مشاورین فروش با تجربه مجموعه آراد برندینگ ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را در رابطه با خرید این محصول بپرسید و همچنین با مراجعه به سایت آراد برندینگ می توانبد اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید و با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

برای نگهداری بهتر از لباس ها به ویژه لباس های چرم استفاده از واکس ضروری می باشد. لباس های چرم به دلیل ویژگی هایی که در بافت خود دارند رطوبت را ازدست می دهند و دچار ترک خوردگی یا پوسته پوسته شدن می شوند به همین دلیل استفاده از واکس برای بهتر نگهداشتن این جنس در کنار مراقبت های دیگر امری لازم است.

در شرایطی که برای مدت طولانی محصولات چرمی مورد استفاده قرار نگیرند رطوبت خود را از دست می دهد و خشک می شوند، در این شرایط برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن از واکس استفاده شود. علاوه بر آن تمیز کردن وسایل چرمی به ویژه رنگ سفید آن کار ساده ای نیست و به دقت بالایی نیاز دارد.

هفته ای یکبار با دستمال آغشته به آب گرم وسایل چرمی را حتی اگر تمیز هستند پاک کنید تا گرد و غبار جذب آن نشود و پس از تمیز کردن با دستمال، واکس مخصوص را که تهیه کرده اید بر روی محصول بمالید.

اگر روی وسایل چرمی لک وجود داشت می توانید برای رفع آن، خمیردندان را با آب رقیق کنید و بر روی لکه ها بگذارید و سپس با دستمال پاک کنید این کار باعث می شود لکه ها از بین بروند.

پیشنهاد ما برای چرم های رنگی، استفاده از واکس بی رنگ می باشد. این واکس ها برای انواع رنگ چرم مناسب می باشد و با استفاده از آن دیگر نگران تغییر رنگ محصولات خود بر اثر زدن رنگ واکس غیر مرتبط نمی باشید.

معایب واکس چرم سفید نسبت به واکس چرم رنگی

برای واکس زدن محصولات خود از وسایل مختلفی همچون واکس چرم سفید می توانید استفاده کنیدو  فرچه یک وسیله ساده و ابتدایی برای زدن واکس به ویژه بر روی کفش می باشد. 

فرچه پولیش که معمولا پس از واکس زدن و برای یکدست شدن و برداشتن مقدار اضافی آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

-پد های مخصوص که در دو حالت مورد استفاده قرار می گیرد. اولین حالت زمانی است که مواد واکس روی محصول ریخته شده و به وسیله پد مواد را روی محصول پخش می کنم، در حالت دوم مقداری واکس که معمولا مایع است را روی پد ریخته و بر روی محصول می مالیم.

باید بدانید که واکس چرم مشهد انواع مختلفی دارد که شامل: واکس های اسپری، کفی، جامد کرمی و مایع می شود. نوع اسپری آن در محفظه ای با یک سری مخصوص که برای اسپری کردن می باشد این نوع واکس را قبل از مصرف کردن باید به خوبی تکان دهید و از فاصله ی حدودا ۱۴ سانتی متری بر روی کفش یا کیف خود بریزید و بعد از این کار به مدت ۲ ساعت باید بگذارید خشک شود.

واکس های جامد کرمی یکی از واکس های قدیمی چرم می باشد که به کمک یک فرچه آن را بر می داریم و روی سطح کفش می کشیم. این نوع واکس را همه ی ما دیده ایم و نحوه ی استفاده از آن را بلدیم.

همان طور که در بالا اشاره شد، چرم به مرور زمان پیر می شود و استفاده از واکس کیف چرم برای مراقبت از آن ها استفاده می شود که در مشهد و سراسر این می توان آن را تهیه کرد.

معایب واکس چرم سفید نسبت به واکس چرم رنگی

زمانی که چرم پیر می شود روغن های طبیعی موجود در آن به مرور از بافت خارج می شود و مثل پوست انسان که پیر و چروک می شود چرم هم به همین صورت خواهد شد. برای نرم کردن چرم می توان از انواع واکس چرم مشهد اسفاده کرد که باعث برگشتن کیفیت چرم می گردد.

برای بیشتر شدن عمر کیف، کفش و وسیله های دیگر چرم خود می توانید با خرید واکس چرم مشهد از آن ها محافظت کنید. برای کفش چرم انواع مختلفی واکس وجود دارد مانند: تمیز کننده چرم، مراقبت کننده، براق کننده های فوری و ضد آب کننده نیز می باشد. که در ادامه به توضیحات بیشتر آن ها خواهیم پرداخت.

از واکس کفش برای کاپشن و یا کیف استفاده نمی شود  و هر واکس کاربرد مخصوص خود را دارد وسایلی که برای واکس زدن چرم استفاده می شود با نبوک و جیر متفاوت است.

برای مراقبت از نبوک و جیر اسپری های مخصوص وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید رنگ واکس بهتر است مقداری روشن تر از رنگ کفش باشد.

پیشنهادات روز

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

پیشنهاد روز

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید