منچستریونایتد دیگر با ارزش‌ترین باشگاه فوتبال انگلیس نیست

Table of Contents

منچستریونایتد دیگر با ارزش‌ترین باشگاه فوتبال انگلیس نیست

منچستریونایتد دیگر با ارزش ترین باشگاه فوتبال در انگلیس نیست. آمار جدید نشان می‌دهد که لیورپول و منچسترسیتی اکنون ارزش بیشتری دارند.

بر اساس اطلاعات اخیر منتشر شده، شیاطین سرخ اکنون ۲٫۸ میلیارد پوند ارزش دارند. اگرچه این مبلغ قابل توجهی است، اما به میزان قابل توجهی کمتر از لیورپول و منچسترسیتی است که هر دو بیش از ۳ میلیارد پوند ارزش دارند. کاهش ارزش باشگاه منچستریونایتد با عملکرد ضعیف آنها در زمین ارتباط دارد. آنها فصل گذشته یک فصل فاجعه بار را پشت سر گذاشتند که در آن با کمترین امتیاز خود در تاریخ لیگ برتر (۵۸) به پایان بردند. عدم حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده و عدم اطمینان پیرامون آینده کریستیانو رونالدو نیز اوضاع این باشگاه را بدتر کرده است.

دو تیم برتر انگلیس هنوز تا حدودی از با ارزش‌ترین باشگاه‌های اروپا عقب هستند. بایرن مونیخ در صدر فهرست قرار دارد زیرا قهرمان بوندسلیگا بیش از ۴ میلیارد پوند ارزش دارد.

منچستریونایتد دیگر با ارزش‌ترین باشگاه فوتبال انگلیس نیست

با وجود افت یونایتد در رتبه‌بندی، آنها همچنان یکی از با ارزش‌ترین برندها هستند. این گزارش ادعا می‌کند که ارزش برند تیم با ۱۲ درصد رشد به ۳٫۴ میلیارد یورو رسیده است. رشد پایگاه جهانی طرفداران تیم و توانایی آنها برای جذب درآمد قابل توجه از حمایت مالی، با وجود اُفت فرم آنها در زمین، عوامل کلیدی هستند.

251 251

در اینستاگرام

جوستک را دنبال نمایید

در تلگرام

جوستک را دنبال نمایید

  • هنوز نظری ندارید.
  • یک نظر اضافه کنید